Bulvár

Zdání klame. Klamete i vy?

Každá z nás se někdy snažila někoho ošálit. Ať už vědomě, nebo ne. Klameme svým tělem, klameme oblečením, které opticky zdokonaluje místa nedokonalá. Klameme i svým make-upem a různými šminky. Klameme i na internetu, kde do kolonky „věk“ vypisujeme občas číslo poněkud ponížené.

A zároveň jsme stejnou měrou klamány. Klame nás oblečení, které na první pohled vypadá pohodlně. Po deseti minutách ale zjistíte, že vás trochu škrtí a švy škrábou. Klamou nás výrobky a jídla, které se tváří chutně, ale na pravou míru vás uvede už první sousto. Klamou nás reklamy, klamou nás obaly instantních polévek a potom se nás snaží přesvědčit, že je to naše chyba, když výsledný pokrm nevypadá, jako by ho připravil sám bůh. A klamou nás muži, kteří se umí i poměrně dlouho přetvařovat.

Určitě se vám na téma „zdání klame“ vybavuje nejméně jeden zážitek. A proto se klamání, oblehávání a iluzím budeme věnovat celý zítřejší den.

Cítila jste se někdy oklamána? Byly věci nakonec jinak, než se na první pohled zdálo? Nebo si naopak vy sama libujete v matení veřejnosti? Napište nám o tom! Svůj příběh můžete doplnit také fotkou, pokud se vám předmět doličný podařilo zvěčnit. Svoje příspěvky na téma „zdání klame“ posílejte do zítřejších 14.00 hodin jako vždy na e-mailovou adresu:

redakce@zena-in.cz

Došlé příběhy budeme v průběhu celého dne zveřejňovat. Na ty nejzajímavější čeká odměna!

   
04.11.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [2] Rikina [*]

  libuno — #1 Sml79

  Všichni lžou :-))

  superkarma: 0 05.11.2009, 00:26:13
 2. [1] libuno [*]

  Nikoho jsem nikdy klamat nemusela. Jen to slovo klamat (synonymum) = lhát, to je v dnešní době na denním pořádku. Kdo lže, ten krade, do pekla se hrabe! To asi v dnešní době už neplatí, tak jako zákony. Je mi z dnešní doby a situace nanic.

  1. na komentář reaguje Rikina — #2
  superkarma: 0 04.11.2009, 22:04:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme