Bulvár

Zdál se jí zlý sen. Čekala na syna, on nikde.

Sny a předtuchy.

Nikdy jsem na nějaké předtuchy nevěřila. Před pěti lety měl jít druhý den náš syn se školkou na plavání. V noci jsem se probudila nečekaně celá zpocená a měla jsem strašný sen o bazénu a vodě, celý den v pohodě a odpoledne jsem ho čekala u autobusu, kde děti vždy vystupovaly, a náš Toník nikde - v tu chvilku se mi vybavil celý sen.

Paní učitelka si mě vzala stranou a říkala, že mu děti nechtěně přivřely ruku do lítacích dveří a že je s druhou paní učitelkou v nemocnici na chirurgii, bylo to velmi zlé, měl zlomené 3 prsty.

Měsíc potom, jsem se zase v noci probudila a vybavil se mi sen, jak jsem byla jako dítě docela zlobivá, co si se mnou mamka asi musela užít, a hrozně mi to bylo líto - a pak volal strejda, že mamka dostala mozkovou mrtvici, a také to nedopadlo moc dobře. Od teď jsem si zakázala myslet na vše špatné, prostě, co má se stát, to se stane, je jedno, jestli jedu tam nebo tam, 500 km od domova nebo doma, nechci se ničím užírat a člověk musí myslet jen na to dobré, aby život měl smysl. 

Mějte se moc hezky

Mirka Šimková"Naštěstí" to byly jen zlomené prsty, Mirko, i když to také není nic jednoduchého. Snažte se opravdu myslet jen na to dobré, i když to jde někdy těžko.

Snažíte si nepřipouštět špatné sny jako Mirka?
 

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

 

   
19.01.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kačinka [*]

    Já naštěstí předtuchy nemám, ale mám známou, co měla takový sen jen jednou v životě. Zatím. V noci na 20. 8 1968 se jí zdálo cosi o tancích ....

    superkarma: 0 19.01.2006, 10:08:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme