V nočních můrách nemusí vystupovat jen děsivé bytosti či nemusí být nutně o zlých lidech, výškách nebo jiných nebezpečích. Čtenářce Free se zdává, že se octne nahá na veřejném místě...

Jak byste se zachovala, kdybyste se ocitla nahá třeba v restauraci? Právě to se zdává čtenářce Free...


Zdravím všechny snící ženy-inky.

Nechtělo se mi s mou můrou moc vyrukovat, no ale když se k ní žádná jiná nepřiznala a nemám se ke komu přidat, prozradím tu svou.
Netuším, kdy vznikla. Jestli už dávno, nebo v období, kdy jsem nespala déle než dvě hodiny v kuse při péči o nemocného manžela. Je pravda, že ve stresovém období se mi tento spací interval vrací a s ním i podobné sny. Já jsem totiž ve snu nahá. Většinou netuším jak se z těch šatů dostanu. Sen mi umožní si uvědomit, že na sobě nic nemám v okamžiku ohromného leknutí. Jakoby se šaty na mě najednou rozplynuly. Jsem ve společnosti, v restauraci, dopravním prostředku .... lidé se na mě dívají a nevědí, co to má znamenat. Já začnu honem přemýšlet, jak se dostat k nějakému oblečení a schovávám se za různé předměty. Nikdy se ke klasickému oblečení nedostanu. Zůstane po tom snu jenom tajemná pachuť. Ještě jsem nedostala odvahu si ve snáří najít význam této noční můry.

Drahé čtenářky, stalo se vám to někdy?
Vaše, Free

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne se dozvíte, která z dnešních přispěvatelek obdrží slíbené dvě knížky: Černou kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a Dänikenova Proroka minulosti (Knižní klub).

knihakniha

 

 

Reklama