Bulvár

Zbylo už jen sedm statečných

 

SuperStar jede! Jeden po druhém postupně vypadávají (soutěžící :-)), každému dalšímu, který soutěž opustí, se rozpadne sen o tom, že právě on nebo ona se stane druhou českou SuperStar.

Osobně si myslím, že už jejich odvaha jít s kůží na trh, odhodlání a spousta práce, kterou během přípravy i v průběhu soutěže odvedli a odvádějí, z nich SuperStar dělá.

Proto berte následující řádky ne jako fundovanou a odbornou recenzi, ale jako čistě subjektivní dojem jedné divačky. Protože soutěž Česko hledá SuperStar sleduji čistě soukromě, se zájmem a zcela nepokrytě všem soutěžícím fandím.

První májový den se nemohlo zpívat o ničem jiném než o lásce. Hned v úvodu musím říct, že mě trošku mrzelo, že kromě Gáby Al Dhábby, která jediná zazpívala česky, všichni ostatní zapěli anglicky. A já jsem se tak těšila na dojemná slůvka a na to, že třeba zamáčknu i nějakou tu slzičku.

Ale to je jen taková drobná vada na kráse.

Jako první nastoupil Filip Jankovič, který nezůstal nic dlužen své pověsti šoumena. Musím říct, že tančí opravdu skvěle, a dívat se na něj mě prostě baví. O jeho zpěvu se porotci nevyjadřovali zrovna pochvalně (mě jeho pěvecké schopnosti neurážejí), ale jeho pohybové schopnosti ohodnotil Michal Horáček tím, že má podezření, že Filip nemá žádné klouby.

Michal Hudček, který zpíval jako druhý, podal dle mého standardní výkon. Hezky se poslouchá, dobře se na něj dívá.

Zato třetí soutěžící se postupně stává mým favoritem. Petr Bende se mi prostě líbí čím dál víc. Jeho projev není povrchní a myslím, že o něm určitě ještě uslyšíme.

Láska je láska. To byla jediná česká písnička, která včera zazněla. Gabriela Al Dhábba si ji opravdu krásně užila, i když na můj vkus tam toho pohybu bylo možná až příliš. Ale to je věc názoru. V každém případě považuji Gábu za horkou favoritku celé soutěže a držím jí palce.

Nakřáplý slaďáček Michael Foret mě opět nezklamal. Sice nepatřím zrovna do věkové skupiny jeho fanynek, ale musím říct, že on mě prostě baví. Šikovný klučina, který určitě nedá spát nejednomu dívčímu srdéčku.

Aliho Amiriho jsem v poslední době měla pocit, že až příliš zabředl do sladkobolných songů a nic jiného asi ani neumí. Včera mě vyvedl z omylu, když zazpíval svižnou píseň a velmi dobře k ní i zatančil!

Klára Zaňková se mi líbila od prvního kola. Její hlas se příjemně poslouchá, a i když jí porotci vytýkali jistou monotónnost v jejím projevu, já jsem jejich názor nesdílela. Klárka to prostě umí pěkně rozparádit.

A na závěr to nejlepší. Jako poslední zazpíval můj tajný favorit Vlastimil Horváth. Ten mě zaujal už v Divadle Komedie, kde naprosto dokonale zazpíval píseň Mandy, a musím říct, že do té doby mě nikdy nezklamal. Milý, skromný kluk, který si na nic nehraje. Prostě přijde, stoupne si a zazpívá a v tom zpěvu je všecko… Když ho poslouchám, je mi prostě příjemně.

A kdo z této osmičky neprošel? Kdo dostal od diváků Černého Petra? Bohužel, v příštím kole se již nesetkáme s Filipem Jankovičem. Tančící šoumen zkrátka získal nejméně hlasů od diváků.

A já bych v tuto chvíli řekla jedno: Sláva vítězům, čest poraženým.

A kdo se líbí Vám? Komu držíte palce?

Povídat si o SuperStar můžete v této diskuzi.

Můžete i hlasovat v našem průzkumu Žena-in.cz. ZDE. 

   
02.05.2005 - Společnost - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] karlik [*]

  Jaruško prosím Tě kde je hranice mezi odvahou a drzostí.

  superkarma: 0 02.05.2005, 21:44:53
 2. avatar
  [10] marcellina* [*]

  jsem rada,ze jsem z toho mala, co jsem vcera slysela, slysela dobre... taky mi pripadlo, ze doprovod byl hlasitejsi, nez zpevaci, hlavne markantni to bylo u Jankvoče... nastesti jsem se na tu "hruzu" nekoukala dlouho

  superkarma: 0 02.05.2005, 16:11:40
 3. avatar
  [8] Aja [*]

  Taky furt čekáte, kdy za Alim vyjukne velbloud...?

  superkarma: 0 02.05.2005, 14:37:47
 4. avatar
  [6] Rybulka [*]

  Já mám smutek, že Filip vypadnul, zbožňuju tanec a on byl sympaťák!
  Jinak se mi celkem líbili všichni, ač tradičně mi jsou nesympatičtí Klára a Foret...
  Zato Vlasta, ten mě fakt dostal!!!

  superkarma: 0 02.05.2005, 11:48:37
 5. avatar
  [5] Žábina [*]

  Clerenc: taky je můj favorit Bende a včera se mu to opravdu povedlo

  superkarma: 0 02.05.2005, 11:17:16
 6. avatar
  [4] Žábina [*]

  nechápala jsem proč chtěli porotci vyhodit Hudčeka , když ten na rozdíl od toho blba Jankoviče umí zpívat

  Jankovič měl vyletět už dávno

  superkarma: 0 02.05.2005, 11:16:45
 7. avatar
  [3] Clerenc [*]

  P. Bende je i muj favorit. Byla jsem na jeho dvou koncertech a pokazdy Jenom nevim jestli mu tu Suprstar preju, at je radsi druhej, ale jede si ten svuj styl

  superkarma: 0 02.05.2005, 11:06:36
 8. avatar
  [2] Radek Kříž [*]

  Ivanka: ba, ba nemít doma kvalitní zvukovou soupravu, zpívající bych vůbec neslyšel (:-/)

  superkarma: 0 02.05.2005, 10:33:34
 9. avatar
  [1] Ivanka [*]

  Nejlepčí byl včera Vlasta
  Ale jinak to bylo dost katastrofální a to díky nemožnému zvukaři Zpívající nebyli skoro vůbec slyšet, doprovodná hudba byla příliš hlasitá a jakoby z nějaké velké sportovní haly. Opravdu hrůza

  superkarma: 0 02.05.2005, 10:31:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme