Není to tak dávno, co se naše psí dvojka zaláskovala, nebo se jí prostě zbláznily hormony. Každý tomu říká jinak. Následky řeším dosud. Běhají mi po bytě, piští a dožadují se pozornosti.

A nyní jeden z následků sám...

Dobrý den, jmenuji se...
H.J. nebo taky Ejdžej, a nebo mi taky láskyplně říkají Mamutku. H.J. znamená Hary junior a Mamutek... to určitě pochopíte i bez vysvětlení.
Narodil jsem se 11. 1. 2007 a jistě uznáte, že je to krásné datum. Už to ukazuje na to, že budu jednička. V pořadí narození, ve velikosti, v kráse, ve žravosti. Ale znáte to, co si neurvete, to nemáte. Zvláště ve smečce, kde je ještě pět vašich sourozenců. Ano, slyšíte, tedy čtete správně. Celkem nás je šest miminek. Psích miminek. Jsme totiž štěňátka labutěnky Týnky a naháče Herriota, což jsou variety Čínského chocholatého psa.

 

A jak to začalo?
Panička kdesi v pejskařském časopise našla fotku nahajdy Amálky a moc se do ní zamilovala. Nedala nic na páníčkovo rejpání, že jméno Amálka mu asociuje úplně něco jiného a dál hledala informace, sháněla fotky a vyvíjela psychický a nic bych za to nedal, že i fyzický nátlak na páníčka, že právě naháček bude pro jejich rodinu to pravé. Ale páníček sveřepě trval na svém, že to není pes, ale vypelichaný mop na podlahu. Naštěstí byl umlácen argumenty, že za podívání člověk nic nedá a jelo se močálem kolem bílých skal a domů si převezli moji maminku, labutěnku Hortenzii. Krásné jméno co?

Maminka se za chvilinku stala miláčkem celé rodiny. Pak nastal okamžik, kdy maminka opět začala hledat v časopisech, na internetu a páníček čul nějakou neplechu. Když přišel rozkaz nasednout do auta, že se jedeme kouknout na naháče Herriota, mého tatínka, jen si povzdechl, vzal peněženku, klíče od auta a jel. A v rodině přibyl naháček Herriot, velký mazel a žravec a  vy už jistě víte, po kom se to jmenuji.

Moji rodiče mají průkaz původu, maminka dokonce absolvovala jednu výstavu, ale pak byla příroda silnější, naši páníčci méně pozorní, (co byste taky chtěli od lidí), a na cestě jsme byli my.

Nastaly dva měsíc očekávání a když už si panička myslela, že místo psa má slonici a my se nikdy nenarodíme, uslyšela moje pískání. A to bylo právě 11. ledna 2007.

V 9:20 jsem na svět vykoukl já, v 9:43 byla na světě již tři miminka, 10:06 čtvrté. V 11:10  panička konstatuje, že má tři chlupaté psí holky, 2 nahaté psí kluky a vypadá to na konec. V 11:41 byla pořízena první porodnická fotodokumentace, 11:50 si panička raději sedla a zavolala páníčkovi, že má doma psí nadělení – šest štěňat.

Moje maličkost měla asi 100 g a moji sourozenci zhruba 80-90 g. Tak už jenom z toho vidíte, kdo je budoucí vůdce smečky.

Byl to docela hukot. A nám nastala těžká práce. Urvat si to nejlepší místo na krmení, nejteplejší místo na spaní, co nejvíce se ozývat, aby nás pochovali. Mimina mají těžký život. Co si nevykřičí, nevybrečí, to nemají. Už se těším, až se mi rozlepí očička a taky začnu slyšet, to se pak vydám na průzkumy sám. Zatím mi však nezbývá nic jiného, než si jít zase schrupnout. Jsem totiž táááák unavené...

Jo a ještě něco. Nemáte náhodou tip na nějaká pěkná jména pro tak fajnové psíky, jako jsem já a moji sourozenci?

H.J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šárkaa


Uáááá! Ty jsou..... Ťuťuňuňu!!! :)

Nádherný! :) Děkujeme za krásné povídání a úplně úúúžasné fotky! :)

Tak co, ženy-in, víte taky o nějakých podobně krásných „následcích" zvířecí lásky? Nebo si vzpomenete, jaké to bylo, když se zamilovali Vaši mazlíci? Tesknili, plakali, stýskalo se jim? Očuchávali se přes plot? Hledáte pro toho svého ženicha nebo nevěstu? Představte ho na našich stránkách! :) Pište mi příběhy veselé, romantické, osudové i smutné a posílejte žádosti o seznámení :) i fotky na redakce@zena-in.cz!

Reklama