Zdraví

Zbavte své tělo nepříjemných škodlivin s Aloe Vera

Ať už je to pití alkoholu, kouření, nedostatek pohybu, nevyvážená strava, či nejrůznější další okolní vlivy, tělesná schránka každého z nás dostává den co den zabrat. Neexistuje možnost, jak se vyhnout všemu co pro náš organismus představuje negativní vliv. A proto je tu právě detoxikace, která dokáže eliminovat toxiny v našem těle.

Aloe VeraMnoho odborníků ji považuje za klíčovou v rámci zajištění správného fungování organismu a podpory imunitního systému. Jedná se o vícedenní očistnou kúru, kterou je vhodné zařazovat na jaře a na podzim. Nejzákladnější a zřejmě též nejjednodušší způsob, jak s očistou organismu začít, je úprava jídelníčku.

Při samotné detoxikační kůře je vhodné vypustit alkohol, kávu, černé čaje a samozřejmě cigarety. Hlavní prohřešky proti zdravému stravování zřejmě dokážeme odhadnout sami, jedná se o smažená jídla, jídla s vysokým obsahem soli, cukru nebo tuků. Využít je dobré i pomocníky z řad rostlinné říše. Více než vhodná je Aloe Vera, která má až zázračné účinky.

přípravekRostlina Aloe Vera je jedinečným a celosvětově osvědčeným přírodním prostředkem pro účinnou detoxikaci organismu. Obsahuje více jak 200 různorodých, ve vyvážených poměrech zastoupených, vysoce účinných aktivních přírodních složek, které mají vynikající detoxikační vlastnosti. Samotný proces detoxikace - čištění organismu s pomocí Aloe Vera můžeme pozorovat téměř okamžitě. Účinné látky Aloe Vera pomáhají podporovat trávení a příznivě působí na funkci střevního systému. Přispívají ke správné funkci střev, což přispívá k pravidelnému vyprazdňování. Díky svým vlastnostem podporují redukci hladiny cukru v krvi. Aktivně na sebe váží jedovaté látky, které se hromadí v trávicím traktu a tím přispívají k detoxikaci organismu. Svým antioxidačním účinkem jsou prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Přispívají k přirozené obranyschopnosti.

Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší produkty, které jsou na detoxikaci organismu velice vhodné. Záleží na vás, kterou z variant si vyberete. Ať jste příznivci tablet, nebo tekuté formy Aloe Vera, vždy budete spokojeni. ALOE VERA kapsle jsou k dostání v balení 30 ks za 213,- Kč. ALOE VERA juice je k sehnání v lékárnách či na internetu, v balení 500 ml za doporučenou cenu 138,- Kč.

Herb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“

   
20.10.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] vladka321 [*]

  step1 — #5Jasně, posílám zprávičku Sml16

  superkarma: 0 21.10.2015, 13:05:02
 2. [5] step1 [*]

  vladka321 — #1Můžeš mi prosím napsat recept na sirup?

  1. na komentář reaguje vladka321 — #6
  superkarma: 0 20.10.2015, 19:48:32
 3. [4] manislava [*]

  jsem ujetá na tyhle doplnky,aloe,chia,ječmen.......ráda bych užívala vše,ale ty ceny

  superkarma: 0 20.10.2015, 19:18:15
 4. avatar
  [3] AmeA [*]

  Sml79

  superkarma: 0 20.10.2015, 10:34:42
 5. [2] bobani [*]

  vladka321 — #1 souhlas !

  superkarma: 0 20.10.2015, 10:27:32
 6. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Aloe vera je krásná a blahodárná rostlina, která se neuvěřitelně rozrůstá. Nejlepší a největší léčivou sílu ale má až po druhém roce života. Letos jsem si z několika obřích aloek vyrobila mastičku a také lektvar na bolístky a ranky a poživatelný sirup Sml16

  1. na komentář reaguje bobani — #2
  2. na komentář reaguje step1 — #5
  superkarma: 0 20.10.2015, 09:44:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme