Také vás trápí nepříjemné potíže při vyprazdňování močového měchýře? Dobře znáte bolesti a pálení v podbřišku? Zřejmě jste prochladli a postihl vás zánět močových cest. Rádi bychom vám představili  novinku, která dokáže díky účinným látkám zmírnit váš problém většinou již během 24 hodin! Protože tyto problémy spíš postihují ženy, přinášíme vám opravdu dobrý tip na řešení.

 

Naším dobrým tipem je přípravek UrovalÒ biotic od firmy Valosun

UrovalÒ biotic je vhodný pro všechny, které trápí akutní či chronická forma infekce močového měchýře a močových cest. Je tedy vhodný jak při počínajících a občasných problémech, tak i při výrazných potížích a často se opakujících zánětech.

 

Jeho užívání je vhodné i po léčbě infekcí močového měchýře antibiotiky a po konzultaci s lékařem lze použít i k doplnění léčby během podávání antibiotik. Probiotické kultury urychlují rekonvalescenci po antibiotické léčbě. UrovalÒ biotic je doporučován i při prevenci obtíží v období zvýšeného rizika urologických zánětů, jako je právě podzim a zima.

 

UrovalÒ biotic je účinný nejen u žen, které jsou více náchylné k zánětům močového měchýře, ale také u mužů, kteří mohou ve vyšším věku trpět častými infekcemi močového ústrojí v souvislosti s narůstajícími obtížemi se zvětšující se prostatou. Riziko vzniku infekce močových cest je obecně zvýšeno také u žen těhotných a u žen v klimakterickém období.

 

Důležité je uplatnění rostlinných substancí, které mohou užívat těhotné i kojící ženy !

UrovalÒ biotic je originální komplex přírodních látek monosacharidu D-manosy, extraktu brusinky kanadské a probiotických bakterií. D-manosa s brusinkou pomáhají účinně bránit výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách a příznivě působí na činnost močového měchýře. Probiotické bakterie se významně podílejí na zvyšování odolnosti organismu vůči bakteriální infekci.

 

Jak působí aktivní látky?

 

Pomáhají při akutní a chronické formě infekce dolních močových cest: D-manosa se účinně váže na lektinovou vrstvu těchto nepřátelských bakterií, a tím znemožňuje jejich uchycení v močových cestách. Bakterie jsou následně odplaveny močí ven z těla. Účinek D-manosy tedy nespočívá v zabíjení všech bakterií, včetně tělu prospěšných mikroorganismů (jako je tomu u antibiotik), ale pouze v odplavení bakterií patogenních.

Bylo prokázáno, že podáváním D-manosy lze odstranit infekce močového měchýře až v 90 % případů. K výraznému zlepšení přitom dochází obvykle již během 24 hodin!

 

Působí protizánětlivě: Obsažený koncentrovaný extrakt brusinky kanadské vykazuje výrazné protizánětlivé účinky a obsahuje přírodní látky, které příznivě působí na činnost močového měchýře.

 

Zvyšují odolnost vůči bakteriální infekci: Jak potvrzují poslední výzkumy, probiotické působení mikroorganismů není omezeno pouze na trávicí trakt, ale může se terapeuticky uplatnit i při infekcích močového traktu. Probiotický komplex (Lactobacilus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) se podílí na stimulaci imunitních procesů a zvýšení odolnosti organismu vůči bakteriální infekci.

 

Více informací o přípravku UrovalÒ biotic a dalších zajímavých přípravcích se dozvíte na stránkách www.valosun.cz

 

Chcete UrovalÒ biotic vyhrát a vyzkoušet? Pak se zúčastněte naší nové soutěže! 

Reklama