Soutěž s Lirene!!!
Pokud byste chtěla získat celou Lirene řadu proti celulitidě, tedy všechny čtyři přípravky, můžete si zasoutěžit. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jeden z 10 balíčků může být Váš.

Lirene - program proti celulitidě - působí komplexně a účinně odbourává celulitidu. Přírodní éterické oleje s mandarinkovo-grapefruitovou vůní zabraňují stresu a umocňují příjemný pocit při aplikaci. Nejlepší efekty redukce celulitidy jsou viditelné při používání 4 výrobků z této série během anti-celulitidové kůry.

71 % žen pozorovalo výrazný úbytek pomerančové kůže

96 % žen potvrdilo vyhlazení pokožky po ukončení kúry

Čtyřkrokový program proti celulitidě se skládá z následujících přípravků:

1 krok:

Sprchový gel proti celulitidě - vyhlazuje a uklidňuje pokožku, obsahuje abrazivní komplex, med a pšeničné proteiny.
Gel má jemné abrazivní vlastnosti podporující redukci celulitidy. Unikátní forma gelu založená na bázi medu a pšeničných proteinů dodává výrobku změkčující a vyhlazující účinky.

 

2 krok:

Mycí masážní peeling proti celulitidě - zpevňuje, vyhlazuje, obsahuje povzbuzující komplex, abrazivní a vyhlazující částice.
Mycí peeling intenzivně podporuje redukci celulitidy. Je založený na komplexu povzbuzujícím pokožku a na hrubozrnných abrazivních a vyhlazujících částicích. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, čistí póry, vyhlazuje a změkčuje pokožku. Masáž při současném peelingu povzbuzuje prokrvení pokožky, zpevňuje ji a zlepšuje její pružnost.

3 krok:

Aktivní gel - krém proti celulitidě - blokáda syntézy tuku, krém proti celulitidě s výtažkem ze zelené kávy, cesmíny paraguayské, kofeinu, teofilinu.
Inovační gel - krém redukuje celulitidu díky komplexu s dvojím účinkem – zrychluje odbourávání tuku (lipolýzu) a zamezuje jeho ukládání v pokožce. Gel zamezuje ukládání tuku a ideálně doplňuje působení aktivního séra urychlujícího jeho odbourávání.

4 krok:

Aktivní sérum proti celulitidě - intenzívní odbourávání tuků, obsahuje L-carnitin, kofein, Centelia asiatica, esculin.
Aktivní sérum redukující celulitidu bylo vyrobeno na základě inovačního komplexu látek obsažených v liposomech druhé generace. Esculin zlepšuje krevní oběh a zrychluje odstraňování nestrávených metabolitů. Výtažek z Centelia asiatica posiluje strukturu pokožky, a tím redukuje viditelnou „pomerančovou kůži“. L-caritin transportuje volné mastné kyseliny vzniklé z rozpadu triglyceridů do míst jejich odbourávání a kofein stimuluje proces lipolýzy. Sérum je vhodné především k nočnímu ošetření ve spojení s krátkou masáží.

  

Celý měsíc únor budete moci ve vybraných fitness centrech z celé České republiky potká­vat hostesku, která Vás seznámí s velmi účinným přípravkem proti celulitidě značky Lirene. Peeling určený pro celé tělo pak můžete rovnou vyzkoušet a ihned zjistíte, jak příjemně se používá.

Seznam fitness center:

Plzeň
Kalikovský Mlýn
Radčická 60/40, Plzeň – Jižní Předměstí

Hradec Králové
Fit 4 Fun - Budova Eurocentra
Víta Nejedlého 1063, Hradec Králové 3

Pardubice
H centrum
533 52 Staré Hradiště 197

 

Brno
Fitness Evy Šabatové
Horníkova 34 – poliklinika

Brno
Big One Fitness
Dorných 27

Olomouc
Fitness TRIBUNA (severní tribuna fotbalového stadionu)
Na Střelnici 39

Zlín
Fitness CAT - Sportovní hala Novesta
U stadionu 4286

Vše o přípravcích LIRENE hledejte na stránkách www.lirene.pl/cz nebo  ZDE

Zapojte se do soutěže, ve které řadu LIRENE proti celulitidě můžete vyhrát! Soutěž probíhá ZDE

Reklama