Zdraví

Zbavte se bingo wings a zpevněte své paže s Powerspinem

powerNehezky povislé svalstvo paží a uvolněná kůže trápí většinu žen jakéhokoli věku. Důvodem je také fakt, že mnohé opomíjejí posilování těchto partií z obavy před vytvořením nadměrné svalové hmoty v oblasti ramen a paží. Jak ale docílit zpevnění uvolněných svalů pokud možno v co nejkratší době, ideálně v pohodlí domova a vyhnout se vzhledu kulturistky? Účinným pomocníkem je jednoduchá posilovací pomůcka Powerspin, která rychle a efektivně navrací tvar povislým tricepsům.

Ať už máte jakoukoli postavu, v partiích paží se s přibývajícím věkem ukládá čím dál tím více tuku, kůže ochabuje a tvoří se dokonce celulitida. Nevzhledná „bingo wings“, jak se také povoleným pažním svalům někdy přezdívá, jsou jedním z prvních příznaků stárnutí kůže a často i nevzhledným doplňkem šatů na ramínka nebo triček bez rukávů.

„I když ženskému cvičení vévodí především posilování tzv. problémových partií, jako jsou zadek, stehna a břicho, jsou to většinou paže, které bývají nejčastěji opomíjené, ale zároveň také odhalené. Nejedná se však pouze o ženskou záležitost; i muže trápí nedostatečně pevné a vytvarované svaly.

Proto je důležité na ně nezapomínat a pravidelným cvičením udržovat jejich pevné kontury,“ říká osobní trenérka Julie Wiederová.

Powerspin, který tvoří kruhová plastová trubice s ocelovou pogumovanou kuličkou uvnitř, zapojuje pomocí kruhového pohybu ve zpevněném zápěstí celou svalovou hmotu v pažích, hrudníku, ramenech a břišních svalech. Čím se kulička pohybuje rychleji, tím je vytvářen větší odpor.  Variability cvičení lze dosáhnout změnou směru rotace po směru a proti směru hodinových ručiček a střídáním mezi levou a pravou rukou pro každý cvik – to zajistí, že se svaly aktivně zapojují a posilují. Zároveň byly za pomoci sportovních odborníků vytvořeny speciální série cviků pro různé typy ochablého svalstva paží, které vedou k viditelným výsledkům za mnohem kratší dobu než při běžném posilování s činkami.  

„Tento způsob cvičení se odborně nazývá izometrický, což znamená, že se cviky provádějí s minimálním pohybem ve staticky zafixované pozici a soustředí se na napětí ve svalech. To následně vede k rovnoměrnějšímu a vyváženějšímu posilování každého svalu v časově kratším horizontu,“ doplňuje Wiederová.

Vědecké testy prokázaly, že izometrické cvičení je mnohem účinnější způsob posilování než cvičení isotonické, kterým je například klasické zvedání činek. Jedny z hlavních předností Powerspinu jsou jeho skladnost a lehká manipulace s ním. Díky tomu můžete posilovat prakticky kdekoliv; ať už doma u televize, na chalupě nebo během polední přestávky v kanceláři. Pravidelné cvičení pouhých šest minut denně pak zajistí nejen vytvarované paže, ale také zpevněné břišní a zádové svaly.

Powerspin se prodává ve vybraných sportovních obchodech za cenu od 780 Kč (vč. DPH). K dostání je také v e-shopu www.powerspin.cz.

Více informací se dozvíte na:  www.powerspin.cz

power2

   
01.10.2013 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] AnteaX [*]

    S tím bych se vyblblaSml16

    superkarma: 0 16.10.2013, 18:25:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme