Také po svátcích cvičíte, hlídáte si váhu a rádi byste se zbavili několika kil, které máte navíc? Máme pro vás dobrý tip.

 

Každý z nás ví, že pokud chce mít štíhlejší postavu, musí se o to přičinit. Pohybem a dobře zvolenou stravou. Rádi bychom vám představili pomocníka, kterého můžete použít při fyzické zátěži – pomůže vám zbavit se nechtěných kil.

 

Pokud chodíte do posilovny, do tělocvičny, aktivně se pohybujete, můžeme vám doporučit tento vyzkoušený spalovač tuků:

 

Synephrine Thermo tabs je směs termogenních a lipotropních látek podporujících štěpení tuků. Termogenní směs bylinných extraktů jako jsou guarana, citrus aurantinum (Synephrine)  a kofein podporují produkci tepelné energie z tukové tkáně a zintenzivňují fyzický výkon. Guarana bez vedlejších účinků zvyšuje koncentraci a bdělost, potlačí pocity únavy, vybudí vnitřní energii a posílí vytrvalost. Synephrine – urychluje proces látkové výměny a spalování tuků, zvyšuje energii a potlačuje chuť k jídlu. Kofein v průběhu sportovního výkonu přispívá k mobilizaci tukových zásob, a tím způsobí, že pracující sval využívá tuk jako zdroj energie. Obsažený phenylalanin snižuje pocit hladu. St. John‘s Wort extrakt pak působí protistresově a antidepresivně. Denní dávka 3 tablety.

 

Balení: 20 tablet

Cena: 210 Kč

 

Více najdete na www.sportwave.cz

Také se můžete zapojit do soutěžní ankety (klikněte), kde máte šanci vyhrát krásné ceny.

 

 

 

Reklama