Čtenářka Tora vyzývá na souboj humorem všechny pořádné chlapy v redakci. Dle informací od bratra, tento výzvu přijímá a za sekundanta si volí muže s ženským jménem Čejka. Děkuji Vám Toro za Váš příspěvek, udělal jste mi velkou radost a budu Vám fandit! Dejte mu na frak, vejtahovi !

Včera jsem se na ženě-in dočetla, že ženy mají méně smyslu pro humor a postrádají dar sršet vtipy. Takže je mi jasné, proč je najednou z Radka Radka. Protože ví, že ženské nebiji.
V závěsu mu statečně přizvukuje Čejka(podst, jm, r. žen. vzor žena: poznámka editora).
...
Právě jsem se umrtvila talířem chlebíčků, které Torák dovalil na počest svých narozenin, což mi poskytlo čas přemýšlet a vychladnout. Vlašák se mnou dělá divy.
Facka není argument.
Myslím, že přesvědčovat výčtem žen s výrazným komediálním talentem ať už známých či neznámých nemá smysl. Nechodím sem totiž první týden. Znám ty dva. Je to strništěm potažený večerníček na pokračování. Ale nemohu výše zmiňované dvojce upřít onen komediální talent. Připomínají  mi  totiž  jednu hru...jen si vzpomenout....už vím: Šašek a královna.

A protože na rozdíl od vás, pánové, za nás mluví činy, vyzývám vás při nejbližším setkání face to face na souboj. Kolbištěm bude humor, za zbraň volím vtipy. Zvolte si sekundanta.

Hyn sa ukáže.

Tora
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš vztah k mystifikacím? 

  • Máte ráda Cimrmany?
  • Vymyslela jste nějakou mystifikaci, na kterou ostatní skočili?
  • Byla jste obětí mystifikace?
  • Znáte nějaký zajímavý příběh na téma mystifikace?
  • A mají ženy smysl pro humor, nebo nemají?
  • Získávají ho, nebo časem ztrácí…
  • A co přejete hercům DJC k výročí?

Vaše příběhy, fotografie, videa i úvahy směřujte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny odměním za příspěvek krásnou květinou. Tak se těším na vaše příspěvky a na příjemnou zábavu.

Reklama