Novinky

Zazvonil zvonec a Jardy je konec

Je to pár dní co se Rusové stali mistry světa v hokeji, náš tým pro někoho zazářil, pro někoho naopak pohořel, věc názoru. Po tom co náš tým skončil, ohlásil Jarda Jágr, že končí v nároďáku, čím vyvolal neskutečnou debatu nejen českého národa, ale i ve světě.

Sice nosí na dresu číslo 68, ale v hokeji je jednoznačně jasnou jedničkou. Jarda na MS v Bělorusku prohlásil: „Tohle je můj poslední turnaj. Hrát celou sezonu na malém hřišti a pak si rychle zvykat na velké, navíc v mém věku s mými kily, to vážně není nic snadného.“ Čím naštval nejednoho českého občana, a strhla se vlna nevole. Do redakce nám přišel mail od naší čtenářky, která se k této věci také vyjádřila. Musím říct, že s Jarkou naprosto ve všem souhlasím.

Milé ženy,
vím, že ohlasy na hokej zde byly jak záporné, tak kladné, popřípadě neutrální. Já jsem nadšená fanynka nejen českých hokejistů, ale i tenistů a fotbalistů. V posledních dnech se hodně diskutuje a rozebírá naše hokejová legenda Jarda Jágr, který oznámil, že končí u reprezentace. Fanoušci sepisují petice, hodně lidí si přeje, ať pokračuje, že by ho chtěli ještě příští rok na šampionátu vidět. Další ho podrobili kritice, že jeho vyjádření a to, co řekl po šampionátu bylo, dá se říci, sprosté a nevkusné.

 Zarazilo mě, že i jeho kamarád a zlatý hoch z Nagana Dominik Hašek si jej vzal do pusy. Myslím si, že má každý právo na to, ukončit svoji kariéru kdykoliv a nikdo nemá právo jej za to odsuzovat či kritizovat. Když končil např. Jirka Šlégr, Pavel Nedvěd nebo Katka Neumanová, taky je nikdo nekritizoval.
Je mi ho fakt líto, protože je to hokejista number 1, už toho dokázal dost a ostatním po tom nic není. I když je fakt, že bych ho i já ráda viděla na MS v Praze. Třeba nás ještě překvapí a mile. Tak o tom budu snít a třeba se to splní.

Co myslíte? Udělal Jarda dobře, měl by ještě reprezentovat nebo v klidu ještě rok dohrát v NHL a pak nasadit kravatu a radit ze střídačky nebo dělat někde manažera.

 Zdraví fanynka Jarka

   
30.05.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Markéta Škaldová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme