Bulvár

Zazvonil zvonec a hororu je konec

Milá redakce,
první setkání s mojí budoucí tchyní bylo nečekané, neplánované, a hlavně mělo být varující, co mě v budoucnu bude čekat.
 
Jenže zamilovaný člověk opravdu nic nevidí, neslyší nebo si to nechce připustit.
Vidím tu situaci jako dnes:
Můj přítel mi navrhnul, jestli bych s ním a jeho kamarádem nejela druhý den na výlet do Mariánských Lázní, podotýkám, že muž pochází z východních Čech a já v této oblasti byla na vysoké škole. Jsem a byla jsem vášnivá cestovatelka, tak jsem souhlasila, ale mělo to háček. Protože se brzo ráno vyjíždělo z mužova bydliště vzdáleného asi 80 km, tak byla podmínka přespat u nich doma.
Přiznám se, že mě ani v tu chvíli nedošlo, že bydlí u rodičů... a to znamená setkání a ještě u nich přes noc zůstat, ale to mi došlo až pak po cestě k nim, kdy už nebyla cesta zpět.
Během cesty v autě moje budoucí tchyně volala, aby její syn vyzvedl někoho na nádraží, že sousedce ujel vlak. A  netušila, že je ještě někdo jiný v autě - moje osoba. Při příjezdu domů se s námi setkali u auta a slyším větu: A to je jako kdo??? Hodně povzbudivé, ne?
 
Noc proběhla více méně bez dalších příhod, a další setkání, které bylo o několik dní později, taky nebylo až tak příjemné. Když jsem si o sobě vyslechla spoustu zajímavých postřehů,  měla jsem pocit, že se to asi netýká mě. No pravda, nevěděla, že jsem za dveřmi, že jsem přijela k nim s jejím synáčkem...
 
A do třetice další setkání bylo v našem pronajatém bytě, kam "maminka" přijela na návštěvu, ale bohužel ten navštívený byl na služební cestě.
Nejen, že nám přerovnala domácnost dle jejího vkusu, ale ještě měla tu drzost na mě křičet různá slova, výhrůžky a věty ve smyslu - vydírání a využívání jejího syna, že by se měl oženit se slečnou xy...
 
Zazvonil zvonec, hororu je konec.
Po svatbě se moje tchyně trochu uklidnila a po narození vnoučete se snažíme obě strany, mám pocit, že já musím ale o hodně víc. Ale říkám si, že dítě má právo na babičku a naopak :o))
Naštěstí nás dělí hooodně kilometrů....
Dneska zrovna babička přijede za vnoučkem na týden, tak mi držte palce, ať zase po večerech neskřípu zuby nebo nebrečím.
 
Všem vám přeju krásný pondělní den, a pokud máte před sebou pracovní týden, ať je co nejpříjemnější.
Vaše zoulinka

Určitě nebreč! A ani neskřípej! Nešlo by někam vyrazit, že by "babička" pohlídala?

Zdravím tě a držím palec...

Co byste zoulince poradili? Přece ji nenecháme skřípat zubama?!

   
25.07.2005 - Společnost - autor: Jindřiška Kleknerová

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Lucimo [*]

  Rikina: No jestli je ta tchýně taková pí*a, tak ten hadr je ještě moc milá volba. Taky by mohla dostat pěstí hned ve dveřích...

  superkarma: 0 25.07.2005, 21:18:34
 2. avatar
  [11] Žábina [*]

  vnouček má právo na babičku, to ano...ale ať si ho užívá u sebe, přece nemusíš snášet její přítomnost u vás doma, když tě není příjemná

  superkarma: 0 25.07.2005, 20:52:39
 3. [10] r1911 [*]

  A to je jako kdo???

  superkarma: 0 25.07.2005, 14:51:58
 4. [9] Rikina [*]

  vikina007: tak já si tedy představuji, že když jednou za čas přijedu na návštěvu k synovi a jeho rodině, tak přijedu na NÁVŠTĚVU. Ne jako levná pracovní síla, a snacha že si bude dělat volný odpoledne

  superkarma: 0 25.07.2005, 14:48:43
 5. avatar
  [7] Winnie the Pooh [*]

  Dítě má právo na babičku a naopak . S tím vřele souhlasím. My se s manželovou rodinou nestýkáme vůbec. Důvodem je, zjednodušeně řečeno, že oni nezkousli jeho rozvod s první ženou, kterou si velmi oblíbili. Já u nich zkrátka nemám šanci. Mě osobně je to celkem jedno, ale mrzí mě to hlavně kvůli naší , nechci, aby si jednou myslela, že je normální, když spolu rodiče a děti nekomunikují. Myslím si, že je lepší nepovedná babička, než babička, která se tváří, že její děti a vnoučata neexistují.

  superkarma: 0 25.07.2005, 14:22:04
 6. avatar
  [3] Trinitty20 [*]

  přeji hodně a hodně síly

  superkarma: 0 25.07.2005, 13:07:57
 7. avatar
  [2] Ryta [*]

  Těžko radit snad jen popřeji pevné nervy a hodně

  superkarma: 0 25.07.2005, 12:51:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme