Nejkrásnější svátky v roce, zejména pro děti, jsou před námi a s nimi také akce ZÁZRAK VÁNOC Parku Tři Věže, Českého rozhlasu Rádia Junior, firmy Playmobil a ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství. Akce proběhne 30.11. od 10.00 do 16.00 hodin v Chodouni u Prahy.

Na děti u vchodu budou čekat andělé s hrací kartou a pozvou je na báječnou adventní cestu. V programu samozřejmě nebude chybět dopis Ježíškovi na zlatý papír, který si orazítkují, poté se vydají k jesličkám s živým oslíkem a telátkem. Poté, co projdou vonným bludištěm z balíků slámy, bude na děti čekat Mikuláš, který bude dávat hádanky a správné odpovědi odměňovat.

Celým dnem provedou malé i velké návštěvníky moderátoři Českého rozhlasu Rádia Junior, vystoupí také Zora Jandová.
A dále: bubnování, tanec, zumba, obří herna ve Hvězdářově lodi 200 m2, stezky národního bohatství, IQ stezka Mensa, archeologická stezka, adventní stezka, řemeslná stezka.
Dílny: zdobení perníčků, vonné vánoční potpurové pytlíčky.
Jízda kočárem, který bude řídit sv. Lucie, řehtání a vyplácení dětí koštětem, rozdávání jablíček a bonbónků sv. Barborou.
Obří kamion Playmobil se stoly plnými hraček, prodej hraček Playmobil za bezkonkurenční ceny.
Dobroty: pečené brambory, houbový kuba, bramborový salát, rybí polévka, písmenková polévka, vaječná tlačenka s pečivem, vegetariánská nádivka, vegetariánské zelné placky, kapustové karbanátky, kuskus s kuřátkem, kuskus se zeleninou

Teplé a studené nápoje.

Prodejci: řemeslníci (šité věci, ruční práce, šperky z fimo hmoty, výrobky z pedigu a další). 
Pekař, cukrář – vánoční pečivo; vinař, marmelády, med, klobásy – zvěřina, mošty, perníky.

To je jen malý výčet toho, na co všechno se můžete těšit na akci Zázrak Vánoc.

plakatvanoce

Vstupné: 100Kč/ osoba
Rodinné: 2+2 – 350Kč

Těšíme se na vás!

tisková zpráva

Reklama