Emotion Freedom Techniques, zkráceně EFT je léčebná metoda založená na čínské medicíně, která slibuje vyléčit všechno, počínaje bolestmi, přes psychické problémy, až po závažná onemocnění, jakými je třeba roztroušená skleróza.

EFT - už jste o této léčebné metodě, založené na principech čínské medicíny, slyšela? Napravováním špatných energetických průchodů pomáhá léčit prakticky jakékoli obtíže. „Je to jako když elektrikář opravuje špatné vedení, nejprve zkoumá, kde je ve kterém drátě je problém a pak ho opraví,“ vysvětlila v pořadu České televize Sama doma Zdena Katayama...

Kde se ETF vzala?

Autorem metody je Gary Craig, který ji sestavil na základě poznatků doktora Rogera Callahama. Ten se uchýlil k principům čínské medicíny po té, co se mu nedařilo pomoci pacientce trpící fobií z vody. Po aplikaci principů se žena, která se bála i sprchovat údajně velice rychle vyléčila.

Co všechno EFT umí vyléčit?

Jedním slovem: všechno. Od bolesti, přes psychické problémy až k závažným onemocněním.Na následujícím videu s českými titulky sám Gary Craig popisuje úspěchy EFT. Promlouvají zde také lidé, kterým metoda pomohla, vyléčit například roztroušenou sklerózu či cukrovku.

Věříte, či nevěříte?

Soud metody nechávám na vás, milé čtenářky. Pokud chcete, můžete si zdarma stáhnout manuál, který vás metodu naučí. Můžete si ho stáhnout v češtině na následující stránce...

Takřka osmdesátistránkový manuál jsem si stáhl a hodlám metodu vyzkoušet, až bude vhodná příležitost (třeba na nějakou bolest) - v budoucnu poreferuji, jak to dopadlo.

energy

Čtěte také...

Reklama