Domácnost

Zázračná lednice s luxusním designem

 

Chladničky Whirlpool se skutečně poprávu pyšní několika superlativy.
Dovolte nám vás s nimi podrobněji seznámit.

 

Side-by-Side

Objevte prostor a luxus. Chladničky Side-by-Side jsou ideální, ať už myslíte na velkou rodinu či časté večírky s přáteli. Ze speciálních výdejníků můžete kdykoli doplnit svůj nápoj ledem či čistou chlazenou vodou. LCD displej, řada různých funkcí a specializované úložné prostory pak dělají ze Side-by-Side chladniček nejlepší spotřebiče ve své třídě. Mají vpředu i vzadu kolečka, která usnadňují jejich posun do zvolené polohy.

 

 

Vinotéka Whirlpool ARC 2110

Pojme 131 lahví. Vnitřní teplota je jednoduše regulovatelná mezi 7-18 °C pomocí termostatu. Správnou vlhkost vzduchu a jeho kvalitu zajišťuje uhlíkový filtr, který eliminuje nežádoucí pachy a bakterie a udržuje hodnotu vlhkosti mezi 50-70 %. To je ideální stav, který umožňuje vínu dýchat během zrání. Společnost Whirlpool u svých výrobků tradičně nemyslí pouze na funkčnost, ale rovněž na vzhled a snadné ovládání. Leštěný hliník, jemná linie dveří, opracovaná rukojeť a výplň z kouřového skla, které chrání víno před UV zářením a zároveň umožňuje dokonalý přehled bez zbytečného otvírání dveří. Vnitřní prostor mandlové barvy a police z dřevěného masivu dotvářejí velmi příjemný a harmonický vzhled. Rozměry: 1590x698x647,5 mm

 

 

Chladničky značky Whirlpool mají další příjemné výhody

 

·         Přihrádka pro uchování čerstvých pokrmů

Speciální přihrádka se stabilně nízkou vlhkostí a teplotou je vhodná především k uskladnění masa, ryb a dalších potravin rychle podléhajících zkáze.

 

·         Antibakteriální systém

Nejlepší dostupná technologie k ochraně potravin, hubení bakterií a potlačení pachů. Veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky prochází vestavěným aktivním filtrem Microban®, který zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchu a zamezí zkáze potravin i vzniku pachů. Dosud nikdy nebyla na trhu k dispozici technologie, která by dokázala tak efektivně zajistit čistotu a ochranu uložených potravin.

 

 • Vyklenutá dvířka chladniček

Nejnovější chladničky Whirlpool jsou osazeny nápadně vyklenutými dvířky, a jsou tak alternativou k přísně lineárním tvarům většiny dostupných chladniček. Elegantní křivky přispívají také ke zvětšení vnitřního prostoru, neboť přihrádky ve dveřích nabízejí bezkonkurenčně největší prostor k uložení libovolných potravin.

 

 

A k tomu jsou elegantním doplňkem vašeho domova

 

 • Smysl pro eleganci

Design nových chladniček Whirlpool je stejně propracovaný jako technologie, která se používá k jejich výrobě. Kvalitní nerezová úprava povrchu, interaktivní LCD displeje a elegantní linie přístrojů zajišťují vysoký standard luxusu, efektivity a  bezchybného designu.

 

 

·         Dotek luxusu

Řada modelů značky Whirlpool má neohmatatelnou nerezovou úpravu povrchu, takže zůstává bezchybně čistý a lesklý, i když svou kuchyni hojně využíváte.

 

·         LCD displeje

Mrazničky nejvyšší třídy se nyní vybavují interaktivními LCD (displeji z tekutých krystalů). Nejenže dodávají výrobkům Whirlpool punc High-Tech designu, ale především umožňují inteligentní nastavení spotřebiče tak, aby uchovával potraviny v nejpříhodnější teplotě a svého uživatele neustále informoval o podmínkách uvnitř mrazničky. Vestavěné signalizační a paměťové moduly poskytují důležité informace a umožňují vám kvalifikovaně rozhodovat o tom, jak budete s uskladněnými potravinami nakládat. Řídicí systém nabízí i zvláštní režim „Party“, s jehož pomocí během půl hodiny vychladíte lahve s nápoji a systém se při tom postará o to, abyste je v mrazničce nezapomněli.

 

·         Modré osvětlení

Nejnovější chladničky značky Whirlpool jsou vybavené novým typem osvětlení, které vybočuje z dosavadního stereotypu žlutých osvětlovacích těles a nahrazuje jej příjemným namodralým světlem. To je nejen příjemnější pro oči, ale použitá lampa také lépe čelí vibracím, takže zajišťuje stabilnější osvětlení a efektní vzhled.

 

A nakonec jsou velmi funkční a praktické

 

·         Hluboké police ve dveřích

S hloubkou až 13 cm patří police ve dveřích chladniček Whirlpool k nejprostornějším na trhu. Jsou ideální k uložení lahví, ovocných džusů, a při použití příčky i k uložení drobnějších předmětů.

 

·         Police na pizzu

Mrazničky Whirlpool jsou vybaveny unikátními dveřními policemi pro uložení mražené pizzy nebo dalších hotových mražených jídel. Tak uvolňují ostatním potravinám místo v hlavních zásuvkách mrazničky. Tyto police jsou velmi vhodné také k uchovávání zmrzliny, která v nich zůstává jemná a krémová.

 

·         Výdej ledu a vody „skrz dveře“

Výdejníky ledu a vody, jimiž jsou vybaveny Side-by-Side chladničky Whirlpool, se řídí systémem Fresh Ice a mají vestavěný vodní filtr. Tak je vám vždy k dispozici čerstvý drcený nebo kostkový led či chlazená voda a přitom se spoří energie, protože k jejich odebrání není třeba otevírat dveře chladničky. Led se ukládá do velké průhledné nádoby, a tak máte neustále přehled o tom, kolik je právě k dispozici, a přitom jej můžete snadno vyjmout a odnést na stůl. Vodní filtr vyčistí během své životnosti 1 500 litrů vody – teprve potom je třeba jej vyměnit, což samozřejmě není nijak složité.

 

·         Držák plechovek

Americké chladničky Whirlpool disponují speciálními policemi ve dveřích, určenými k uložení plechovek s nápoji. Dvě skloněné akrylové police pojmou bezpečně až šest plechovek a zbývající prostor chladničky zůstane k dispozici pro další potraviny.

 

 

*** S výrobky Whirlpool ušetříte vaše peníze ***

 

Efektivní využití energie chladniček a mrazniček Whirlpool je přínosem nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku.

 

 

   
16.06.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [22] sjuu [*]

  Amélie: kdyz nerez tak jedine s protiotiskovou upravou, jinak se z kuchyne nehnes :)

  superkarma: 0 17.06.2005, 23:14:00
 2. avatar
  [21] Silveig [*]

  ...ale fakt je to úprava, že otisk prstu vidět není

  superkarma: 0 16.06.2005, 20:48:48
 3. avatar
  [20] Silveig [*]

  no je fakt, že má lednice má madla, taknení moc důvod na ní hrabat rukama

  superkarma: 0 16.06.2005, 20:48:19
 4. avatar
  [19] Amélie [*]

  My se teď budeme stěhovat a kupovat nové spotřebiče.Umanula jsem si, že chci mít vše nerez(sporák, myčku, lednici...), ale z Vašich reakcí o tom začínám dost pochybovat .Ta kuchyň je totiž součástí obýváku, tak jsem myslela, že nerezové spotřebiče budou vypadat líp než bílé, ale jestli bude všechno hned upatlaný, tak nevím...

  superkarma: 0 16.06.2005, 16:06:17
 5. avatar
  [18] Čárina [*]

  A zhasínala svetlo, kdyz tam nikdo není

  superkarma: 0 16.06.2005, 13:03:12
 6. [17] esunad [*]

  ještě kdyby se tak sama zázračně doplňovala jídlem,z naší lednice jídlo zázračně mizí

  superkarma: 0 16.06.2005, 12:19:25
 7. avatar
  [14] breberka [*]

  Oprava:dokestoř

  superkarma: 0 16.06.2005, 12:01:39
 8. avatar
  [13] breberka [*]

  Oprava:dokestoř

  superkarma: 0 16.06.2005, 12:00:46
 9. avatar
  [12] breberka [*]

  Silveig:Jenže je rozdíl mezi leštěným nerezem a matným nerezem.Např. dokestoř se neupatlá, ale stačí, abys se sporáku jenom prstíčkem dotkla a hnedka tam mám otisk.A nejhorší je můj manža.Když ho sem tam popadne chuť uvařit, tak skoro vždy smaží , ale nikdy po sobě neuklidí .Všechno poprká, nažere se, umyje nádobí a na sporák í.

  superkarma: 0 16.06.2005, 11:59:54
 10. avatar
  [11] Silveig [*]

  breberka: já mám nerezovou lednici a nepatlá se...nesmíš na ni sahat špinavejma rukama

  superkarma: 0 16.06.2005, 10:42:40
 11. avatar
  [10] Ryta [*]

  taky by se mi hodila nějaká zázračná peněženka to by bylo potom zázraků u mě v domácnosti

  superkarma: 0 16.06.2005, 10:34:36
 12. avatar
  [9] tyrkys [*]

  páťa: Nějak jsem nechytla co to je "nulová zóna", vysvětlíš prosím?

  superkarma: 0 16.06.2005, 10:06:05
 13. avatar
  [8] breberka [*]

  Bridgetj: nebo prachatého sponzora .
  Nejhorší je, že tyhle nerezové ledničky jsou hnedka zapatlané.Mám doma skoro všechny spotřebiče z nerezu a každý den po vaření musím např. sporák umýt a pak ještě jako pako leštit.

  superkarma: 0 16.06.2005, 08:51:22
 14. avatar
  [5] Silveig [*]

  *** S výrobky Whirlpool ušetříte vaše peníze ***


  No jo, hlavně se zmiňovanou lednicí za 30 tisíc

  superkarma: 0 16.06.2005, 07:24:09
 15. avatar
  [2] NANYNKA [*]

  ...ještě tak mít co dát do té lednice!

  superkarma: 0 16.06.2005, 06:44:55
 16. avatar
  [1] páťa [*]

  Lednici od whirpoolu mám a jsem moc spokojená. . Mám i nulovou zónu a je to fantastická věc.

  superkarma: 0 16.06.2005, 00:25:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme