Čtenářka Helena ráda vzpomíná na časy, kdy byly děti menší a věřily na Ježíška. A teď by ráda dávala zážitkové dárky pro dva - hádejte proč?

Zážitkové dárky bych taky brala, milá Helčo. :-) Moc děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Vánoční dárky dětem...

Čím jsou děti starší, tím je těžší pro mě vymyslet jim něco, co by je opravdu překvapilo. Vzpomínám strašně ráda na doby, kdy věřili na Ježíška jako dárkonoše, nadšením vejskali, trhali balící papír a hýkali radostí. V dnešním čase mi můj 11letý synek na adresu vánočních dárků povídal: mami, hlavně mi vůbec nedávej oblečení, to mě fakt nepotěší. Víš, hlavně ne ponožky, bačkory nebo svetry to se dává starejm chlapům. Místo toho si v prospektu lego stavebnic zatrhl asi tak třetinu sortimentu s tím, že z tohodle by teda radost rozhodně měl.

Takže pro jistotu dostane několik balíčků oblečení, aby si chlapeček moc nevyskakoval.

Dcerka, které je 21, má naopak z oblečení radost, i když nejraději by asi dostávala věcičky typu orientálního obchodu.

Mým snem by bylo dávat dětem dárky zážitkové, třeba - sjezd divoké řeky pro DVA, noc na zámku pro DVA, výprava do džungle pro DVA, safari také pro DVA - a hádejte, kdo by byl ten druhý? No, přece maminka :-)

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Shodnete se na dárcích?

  • Pokud nemáte děti, tak třeba pro rodiče, sourozence, kamarády…?
  • V čem se neshodnete?
  • Jak to vyřešíte?
  • Kdo většinou ustoupí?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá za odměnu knížku pro děti Vítejte v klubu trapáků (H. N. Kowitt, nakl. MOBA). Pište jako vždy do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je DÁRKY. Předem děkuju!

trapci

Reklama