3. ročník Prague Fashion Week ovládl centrum Prahy! Přijte se inspirovat módou od zahraničních i českých návrhářů, anebo si pojte podiskutovat o módě!

Fashion weeksnejsou záležitostí už jen velkých metropolí!
Už potřetí má i Praha svůj vlastní Prague Fashion Week.
Od 9. do 15. září 2013 se v centru Prahy uskuteční 3. ročník prezentace luxusní módy. Producentka projektu, supermodelka Petra Němcová, pozve zajímavé hosty z odvětví módy, na které se můžete těšit.

nemcova

Letošní ročním pražského Fashion weeku zahájila japonská návrhářka Hirono, která tvoří od roku 2007 pod značkou Saphir East. Přehlídka byla k vidění v prostorách rezidence primátora hlavního města Prahy.

jap

O supermodelky také rozhodně nebude nouze! Letos například dorazí Španělka Eugenia Silva. Nebude chybět ani naše Miss World Taťána Kuchařová, která bude hlavní hvězdou přehlídky vítěze soutěže Dreft Black Card 2013 Lukáše Macháčka, ale také loňské vítězky Jindry Jansové.

tana

  • Přehlídky týdne módy se budou od 9. do 12. září odehrávat v rezidenci primátora hl. m.Prahy a v prostorách hotelu Boscolo Prague. V pátek 13. 9. se akce přemístí na Alšovo nábřeží.

Sobota bude věnovaná české módě a začínajícím návrhářům z VŠUP  a UJEP. Neděle potom bude věnovaná zahraničním značkám.

Kromě módních přehlídek se můžete těšit i na diskuze s návrháři. V pátek bude kupříkladu probíhat debata na téma „anglická móda“ s : prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE, která je světoznámou architektkou žijící ve Velké Británii. Anebo je také připravena otevřená debata na téma Vývoj a význam české módy, která proběhne v sobotu.

Milovnice módy by tuto událost určitě neměly minout !
Praha se jednou třeba také stane světovou módní metropolí a vystrnadí ponožky v sandálech!

tisková zpráva

Reklama