milka

Těšíte se na letošní sněhovou nadílku a zimní radovánky? Pokud si chcete vyzkoušet netradiční atrakce a zároveň zažít trochu adrenalinu, máme pro vás dobrou zprávu. Milka Funpark přiveze na české hory atraktivní program, který potěší všechny milovníky sportu a zimních radovánek. Na první víkend s atrakcemi Milka Funpark a Milka lyžařskou školou se můžete těšit už 23. a 24. ledna na Klínovci. Milka Funpark postupně zavítá na devět oblíbených horských středisek v České republice a sezónu zakončí 20. a 21. března v Peci pod Sněžkou. Více informací naleznete na stránce www.milkafunpark.cz.

Po úspěšném minulém ročníku nabídne Milka Funparku i letos bohatý program plný nejrůznějších sportovních aktivit i zábavných soutěží o ceny. Své schopnosti, zdatnost a odvahu si budou moci prověřit všichni členové rodiny. Neopakovatelným zážitkem jistě bude střelba z obřího praku „koulometu“, velká skládačka Milka Tetris nebo zvětšené verze oblíbené stolní hry mikádo, překřtěného podle fialové kravičky na „Milkádo".

„Děti si budou moct spolu s rodiči nebo kamarády zahrát Milka biliard, přetahovat se na laně při disciplíně zvané „bungeerun“ nebo si vyzkoušet sněžný skútr na dálkové ovládání,“ popisuje nejrůznější aktivity Milan Koníček, Senior Brand Manager značky Milka. „Stejně jako v minulém roce je pro návštěvníky Milka Funparku k dispozici půjčovna snowboardů spolu s instruktorem, který naučí začátečníky základy tohoto populárního sportu a pokročilým pomůže zdokonalit se v technice. Chybět nebude ani stolní fotbal a „snowskate“,“ dodává Milan Koníček. Na ty, kdo se aktivně zapojí do soutěží s kravičkou Milka, čekají hodnotné ceny v podobě Milka batůžků, čepic, triček, kamiónů, samolepek a dalších překvapení.

Ani tento rok nepřijdou děti o oblíbené lekce lyžování v lyžařských školách Milka. Profesionální instruktoři seznámí děti zábavou formou s tajemstvím lyžování a Milka jim k tomu poskytne veškeré vybavení, jako jsou slalomové tyče, bezpečnostní helmy apod.

Po dni plném lyžování a zábavy si jistě každý rád dopřeje trochu odpočinku v relaxační zóně, kde nechybějí ani fialová lehátka, která přímo svádějí k chytání bronzu nebo bezstarostnému lelkování. Návštěvníci Milka Funparku se zde mohou také osvěžit ovocným nápojem Tang, horkým čajem nebo výbornou kávou Jacobs Krönung. Fialová kravička ale nezapomněla ani na milovníky nejjemnější čokolády vyrobené z alpského mléka, na výběr mají čokoládový nápoj Milka nebo bohatý výběr čokolád stejné značky.

Kdo navštíví Milka Funpark, určitě nebude litovat. V lyžařských střediscích Herlíkovice/Bubákov, Mísečky, Bílá, Špičák Železná Ruda, Červenohorské sedlo, Klínovec, Rokytnice nad Jizerou, Zadov nebo Pec pod Sněžkou bude díky značce Milka opravdu veselo. Nezapomeňte si proto s sebou na lyže přibalit také dobrou náladu, spoustu pozitivní energie a zimní zábava s Milkou může začít. Podrobnější informace o letošním Milka Funparku naleznete od začátku ledna nejen na stránce www.milkafunpark.cz, ale i na Facebooku nebo Youtube.

Tourplan Milka 2009-2010

23 - 24. 1. Klínovec
30-31. 1. Bílá v Beskydech
6. - 7. 2. Špičák Železná Ruda
13. - 14. 2. Zadov
20. - 21. 2. Červenohorské sedlo
27. - 28. 2. Herlíkovice/Bubákov
6. - 7. 3. Rokytnice
13. - 14. 3. Mísečky
20. - 1. 3. Pec pod Sněžkou

Reklama