Zima je tu, a proto je dobré mít po ruce něco, co nás spolehlivě zahřeje. Co třeba šálek lahodné, voňavé kávy? Že se Vám ale v téhle zimě nechce nikam ven? Nevadí!

dolce gusto1

Můžete si ho dopřát nejen v kavárně, ale i v pohodlí domova, kdykoliv dostanete chuť. S kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO je to hračka!

dg2Během několika sekund připraví nejen kávu, ale třeba i vánoční Chai tea latte nebo pro děti čokoládu Nesquik. Poslední automatické modely mají navíc jedinečný systém ovládání play&select, který respektuje Vaši chuť a automaticky připraví šálek kávy přesně podle Vašeho gusta. Stačí jen, pomocí kolečka „mouse wheel“ navolit počet čárek, který je doporučený na kapsli, zvolit teplou či studenou vodu a pak už si jen užívat svou chvilku.

dg3
Pro více informací se podívejte na www.dolce-gusto.cz. Zde najdete automatické kávovary v několika variantách a mnoha barevných provedeních. Od modelů do malých kuchyní až po kousky oceněné prestižními cenami za design. Kromě toho také širokou škálu kapslí s teplými i studenými nápoji a řadu doplňků. Svůj kávovar tak můžete doplnit třeba o sklenice, lžičky, či šálky a vychutnat si požitek z báječné kávy v pohodlí Vašeho domova.

Více najdete na těchto stránkách www.dolce-gusto.cz.

gd4

Reklama