Tak taky takový příběh mám. No, kdo ho asi nemá, že? :-)

Ale u nás to bylo trošku jinak, bylo to v době na začátku našeho vztahu, kdy jsme ještě neměli děti a milovali se prakticky v průběhu celého dne. Ne, že bychom neměli s našimi dětmi také několik "nehod", ale ty nikdy nebyly tak veselé, jako ta, kterou se vám chystám vyprávět.

Stalo se to o letních prázdninách, kdy jsem měla celý srpen hlídat své sourozence v baráčku, který máme na jižní Moravě. Rodiče neměli dovolenou, tak museli zůstat v Praze a chodit do práce. A tak mě napadlo, že si tam k sobě pozvu svého přítele, aby mi pomohl, a taky hlavně, abych ho měla u sebe.

Mým sourozencům v té době bylo: bratrovi 12, první sestře 9 a druhé 7. No a když jsme tam byli v takovém pěkném početném složení, tak jsme si tam brali ještě mého bratranečka, kterému byly 4 roky.

No dovedete si jistě představit, že v baráku plném  dětí je poměrně problém pro čerstvě zamilovaný pár se realizovat, ale vcelku jsme to zvládali.

Až jednou...

Jednou po obědě jsme se rozhodli, že bychom mohli dětičky vyhnat na zahradu, která byla celá oplocená, takže se jim nemohlo nic stát. Bratr chtěl jít pochopitelně za klukama, protože on přece nebude s prckama na zahradě. No pustila jsem ho, ale v duchu jsem si říkala, že teď bude problém ta píďata udržet na té zahradě. Ale vyběhli jsme s nimi ven, zabavili je hrou a rychle běželi do ložnice v druhém patře se konečně odevzdat jeden druhému.

Společnými silami jsme se svlékli a nejdřív se mazlili nazí jen tak ve stoje, potom jsme se svalili na postel a oddávali se společné rozkoši. Dráždili se, líbali, až jsme pokročili ke konečnému aktu před vyvrcholením a spojili svá těla, když vtom...

Ano správně. Vpluli nám do ložnice naši dva nejmladší skřítci. Tak přítel zastavil své pohyby a já s ním uvnitř vysvětlovala díťatům, ať jdou ven, že za chvíli přijdem za nimi. A volala jsem za nimi: "Zavřete dveře, hned  jsme tam!" No a dveře se zavřely a my spokojeně a s klidným svědomím, jak jsme to úžasně zvládli, pokračovali dál. Ale asi oba jsme měli takový divný pocit, že něco není úplně v pořádku, protože jsme se najednou oba otočili ke dveřím a...

Tam stáli ti dva cvrčci, koukali s otevřenýma pusama na nás a nebyli schopni pohybu. Tak jsem na ně duchaplně zavolala: "Zavřete dveře z druhé strany!" No to jsem ovšem neměla dělat, neboť děti sice vypadly, ale přítel dostal takový záchvat smíchu z celé té situace, že se tam předváděl před těmi dětmi, ale hlavně z té mé hlášky, že opravdu byl problém celý akt zakončit :-)

No tak takový zážitek jsme měli my a dodnes na něj společně vzpomínáme, ale teď už nám to přijde celé ukrutně veselé :-)

Kristule

Milá Kristule, vidím to v barvě... myslím, že tomuhle se říká přerušovaná soulož. :o))) Moc pěkné, krásně jsem se pobavila. Díky. :o)))

Také máte podobné příhody? Straší Vás dodnes nějaká zvědavá kukadla, která fascinovaně hledí na něco, co jim mělo být ještě dlouho utajeno? Napište mi o tom... moc se těším na všechny Vaše příběhy. redakce@zena-in.cz

A aby to úterý bylo ještě veselejší, přihazuji několikero dárečků.

1. Dárek dostane ta z Vás, jejíž příběh mě zaručeně nejvíc rozesměje.

2. Další dáreček poputuje k té čtenářce, která napíše smysluplný příspěvek pod Nionetin článek o Egyptě. Vyšel dneska a stojí opravdu za to. :o)))

3. A aby toho nebylo málo, odpoledne bude také soutěž - samozřejmě o dárečky.

Tak. To je pro tuto chvíli vše. Jdu si vypít kafíčko a přitom budu zvědavě nakukovat do mailu, jestli už se mi zaplňuje vašimi veselými historkami.

A jedééém....... :o)))

Reklama