Letošní Mikuláš ví, co je „in“ a co vašim dětem udělá radost... přinese jim novinku LENTILKY Telefon! Vaši nejmenší už nemusí Ježíškovi psát dopisy, můžou mu rovnou zavolat nebo poslat esemesku... samozřejmě čokoládovou! Dutá figurka ve tvaru telefonu z mléčné čokolády v sobě ukrývá veselé čokoládové LENTILKY, se kterými bude mlsání během adventu ještě zábavnější. S LENTILKY Telefonem si vaše děti zkrátí chvíle čekání na Ježíška.

TIP:
Novinka LENTILKY Telefon je tu pro vaše děti ve dvou variantách - jako usmívající se lední medvěd nebo tučňák.lentilky

LENTILKY Telefon (120 g) - doporučená maloobchodní cena 45,- Kč

LENTILKY Mikuláš a Čert do mikulášské punčochy

Chystají si už vaše děti punčochy a netrpělivě čekají na příchod Mikuláše? Jaké dobroty v nich asi najdou tento rok? Letošní čokoládový Mikuláš k vám zavítá ve dvojici spolu s čertem a s pytlem plným oblíbených bonbónů! Na okno vám zaklepou LENTILKY Mikuláš a Čert duté figurky z jemné mléčné čokolády, kterým v pytlích chrastí veselé a barevné čokoládové LENTILKY. Hodný Mikuláš s dlouhými bílými vousy obdaruje děti, které po celý rok poslouchaly a rohatého čerta se vaše ratolesti již nebudou bát.

lentilky

LENTILKY Mikuláš a Čert (52 g) - doporučená maloobchodní cena 19,- Kč

Mikulášská novinka JOJO Šampioni pro malé sportovce

Máte doma malé sportovce, kteří si ani Mikuláše neumí představit bez sportovních hrdinů? Pak je seznamte s favority letošní mikulášské sezony - s novinkou JOJO Šampioni! Oblíbené želatinové bonbóny v různých tvarech a ovocných příchutích tentokrát najdete ve třech baleních. Každé vítězné balení bonbónů zobrazuje jednoho zvířecího šampiona v zimních sportech:

lentilky

  • na obale s bronzovou medailí se na třetím místě umístil lední medvěd na bobech,
  • na druhém místě najdete tučňáka na lyžích, který získal stříbrnou medaili,
  • a absolutním vítězem se stal a zlatou medaili získal sob na bruslích.

Máte doma malé sběratele, kteří by rádi ve své mikulášské punčoše našli všechny šampiony? Darujte jim kompletní sadu JOJO Šampionů a sportovní mikulášské mlsání může začít.

TIP:
Díky menšímu 50gramovému balení JOJO Šampioni, za doporučenou maloobchodní cenu 8,90,- Kč, můžete navíc sledovat, kolik toho vaše dítě sní. JOJO Šampioni obsahují pouze přírodní barviva

lentilky

Reklama