Přeji všem studený, i když letní den.
 
Když jsem si přečetla dnešní téma, vzpomněla jsem si na vyprávění mé známé. Jejich tehdy asi pětiletá dcera jim připravila horké chvilky.
 
Byl zimní večer, dali dcerku spát (spala s nimi v jednom pokoji) a že si udělají pěknou hodinku před spaním. Pustili se do toho s patřičnou vášnivostí i s hlasitými projevy.
 
Jak byli zaujati sebou, nevšimli si, že se dcerka probudila a vyklouzla z pokoje. Zavřela za sebou, odemkla venkovní dveře a začala bušit na dveře sousedů a křičet:
 
"Honem, pojďte na pomoc, táta ubližuje mamince, až heká!"
 
Sousedi vyběhli a honem do pokoje. Když viděli, že "bití" je mamince příjemné, vzali si dcerku stranou i s udivenými rodiči a snažili se jí vysvětlovat, co to táta s maminkou provádí. Malá se usmála a dodala: "Sakriš, to se mi ulevilo, že táta není žádný Rambo".
 
Všichni se začali smát a rozešli se v pokoji. Od té doby se známí milovali jen v nepřítomnosti dcery. Co kdyby zase někoho volala na pomoc.
 
Januše.
 
Milá Januše,
tak to nemá chybu. Ovšem - že sousedi skutečně přispěchali na pomoc, je opravdu chvályhodné. V dnešní době, kdy se lidi starají jen sami o sebe, je to opravdu názorná ukázka skvělé sousedské výpomoci. :o))) No, myslím, že i jim se ale ulevilo.
 
Pište mi dnes Vaše příběhy, ve kterých hraje hlavní roli sex a děti. Zasmějeme se :o))) Odpoledne pak vyhodnotím, u kterého jsem se zasmála nejvíc, a autorka dostane dáreček.
 
Krásné úterý všem přeje
Reklama