Co si myslí o rituálech čtenářka Věrulinka? Sama má jeden velký, který provádí každodenně mnoho hodin. Jaký? Počítač...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma pod názvem rituál, ano to je přímo pro mě. Rituál mám každodenní a celoroční, díky přestěhování na vesnici. V Praze jsem jezdila na zahrádku, kde připojení na internet bylo dosti drahé a tak jsem byla i půl roku bez internetu. Vydržela jsem to, ale nebylo to jednoduchý, moc mi počítač chyběl.

A tak díky přestěhování jsem připojená pravidelně a denně a někdy i 12-15 hodin, záleží na počasí. Když prší, i více hodin jsem na internetu.

Konečně přejdu k mému rituálu.

Ráno vstávám jak se mi chce, většinou v ranní brzké hodině. První cesta vede k počítači, zapnu a teprve jdu na WC a do koupelny, kde se proberu a udělám si trochu hygieny a ze ksichtíku obličej.

Postavím si na kávu a šup už jsem u počítače a pročítám si články na ženě-in.

Dopiji kávu, jdu prohlédnout zahradu, co mě kde povyrostlo a opět jsem u počítače.

Mezi tím něco hodím do hrnce, aby jsme měli co jíst a tak to jde denně a již 6 rokem. Co mám PC se mi rituál stal každodenním požitkem, bez něj už ani ránu. Můj rituál, je vlastně závislost na PC.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Každodenní rituály

Dnes i budeme povídat o vašich každodenních rituálech, milé čtenářky. A netvrďte mi, že žádné nemáte! Takže jednoduchá otázka...

Jaký je váš každodenní rituál?

Své odpovědi (dlouhé alespoň jako tento odstavec), mi posílejte na redakční e-mail. A abyste si nemyslely, že pro vás nic za odpověď nemáme, vězte, že jedna z vás přispěvatelek obdrží krásný dárek. Jaký? Sadu PICKVICK Kouzlo Ovoce se třemi druhy čaje a krásným hrnečkem. K rannímu čajovému rituálu je jako dělaná!

lupa

Reklama