Bulvár

Zavíráme, odcházím a platím

Ano, je to tak, dnešní téma končí a budeme se pomalu loučit. Jak to tak vypadá, restaurace v Česku nejsou ani úplně špatné, ani jednoznačně vynikající. Tak, jako ve všech ostatních oborech, vždycky záleží na lidech.

Každá z vás se setkala jak se špatnou restaurací, kam už by nikdy nevkročila, tak se skvělou, do které se ráda vrací. Já vám přeji, aby takových přibývalo a dobrá pověst jim vydržela, neboť všechny víme, jak „málo“ stačí, aby se zkazila. Neochota personálu, netakt ostaních hostů, studená polévka, nedopečené maso, špinavý ubruz, či páchnoucí záchod. A dalo by se jmenovat dál a dál.

Za své peníze chceme skvělé služby a nesmíme se stydět dát najevo, když je nedostaneme. Konkurence je veliká a my si naštěstí můžeme vybírat.

Takže dnes se loučíme s jistě zajímavým tématem a přidělíme dárek za příspěvek. Dnes jsem vybrala ten, který poslala čtenářka s nickem SStream. Za její zkušenosti z domácích i zahraničních restaurací.

Posílám jí pánev Tescoma, snad ji využije

tescoma

Všem ostatním čtenářkám děkuji moc za příspěvky a budu se těšit na setkání ve čtvrtek. To si vezmemem na paškál věci, které nám v domácnosti překážejí. Ať už jsou to nevyužívané přístroje v kuchyni, nebo třeba stroje na cvičení, které jsme si pod vlivem TV reklamy objednaly. Neříkejete, že nic takového doma nemáte.

Ale nepředbíhejme. Zítra proberete se Sašou barvy v bytě. Jste pro? Už se na vaše příspvěky moc těší na adrese redakce@zena-in.cz a věří, že ji nenecháte zahálet.

Přeji vám krásný den a dobrou chuť až půjdete do restaurace.

 

 

   
25.07.2011 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] modro_očka [*]

  Pokud lidi dělají svoji práci s láskou, nemůže být nic hodnocené špatně. Může se stát, že např. WC zrovna v tu chvíli nebude v pořádku, ale ne zítra. To je zase chování zákazníků... Pokud něco nevýjde, chyby se napraví a podnik získává na své reputaci.

  superkarma: 0 25.07.2011, 20:11:48
 2. avatar
  [4] enka1 [*]

  SStream — #2 Absolutní souhlas není to, po čem toužíme nebo jo? Chystáme s kamarádkami do Vídně a každý názor se hodíSml16

  superkarma: 0 25.07.2011, 18:45:43
 3. [3] Dana Haklová [*]

  SStream — #2 Nemusíte mít špatný pocit, je to vaše zkušenost a já za ni děkuiji.

  superkarma: 0 25.07.2011, 17:06:10
 4. avatar
  [2] SStream [*]

  Mám z toho trochu smíšené pocity, už jen proto, že holky se mnou moc nesouhlasily Sml80 V každém případě děkuji moc. Jako bolestné zkusím o Vídni napsat něco více pozitivního až bude chvilka :-)

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #3
  2. na komentář reaguje enka1 — #4
  superkarma: 0 25.07.2011, 16:53:33
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml59

  superkarma: 0 25.07.2011, 16:49:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme