Jakub D. KočíKdo má staršího sourozence, ten asi ví, jaké to je dědit po něm oblečení. No, prostě hrůza! Když navíc chodíte do stejné školy, je to obzvláště markantní...

Dostával jsem po bráchovi Davidovi trička, kalhoty, bundy, prostě všechno. A přirozeně mě to štvalo. Nosit obnošené - br... Co když to mamka špatně vyprala - eee.... Hlavou se mi honily všelijaké myšlénky.

O to víc jsem záviděl kamarádovi Viktorovi, že je jedináček. Měl tak výsadní postavení v rodině a připadal mi daleko víc opečovávaný a hýčkaný.

Až později jsem prohlédl a došlo mi, jak šeredně se mýlím - byl jsem jen posledním článkem v řetězci. Naše rodina zkrátka fungovala z praktických důvodů na úsporných principech a chudák brácha dědil většinu oblečení po tátovi, strýčcích a bratráncích...

Promiň, Davide, dnes už bych ti tvá nová trička nezáviděl.

Kuba

Napište nám na redakční e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s dětmi nebo se sourozenci prožili. Svoje texty můžete doplnit i jejich obrázkem.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře šampon Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérum Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

Reklama