RTĚNKA LASTING FINISH

OD RIMMEL LONDON

 

Nudí vás rtěnky, jejichž barva se ztratí dříve, než se obléknete? Zmizí dříve, než dozní písnička? Pak právě pro vás je tu novinka od RIMMEL London. Představujeme Lasting Finish  dlouhotrvající rtěnku, s níž získáte až o 50 % více barvy a která vydrží až 8 hodin. Rtěnku, která z vás udělá skutečnou hvězdu večírku!

 

Rtěnka Lasting Finish se pyšní ohromnou přilnavostí barvy, a to díky nové formuli obsahující až o 50 % více dlouhotrvajících intenzivních barevných pigmentů. Jediným tahem pokryje rty bohatými a zářivými barvami, které pevně přilnou k povrchu a nehnou se z místa – a zůstanou tam až po celých 8 hodin. S rtěnkou Lasting Finish navíc neexistují kompromisy v komfortu – složení je svůdně hladké a krémové, takže se stále cítíte, jako byste rtěnku zrovna nanesla. Nekončící, barevná a komfortní – taková je rtěnka Lasting Finish.  Váš důvod pro párty.

 

Složení je jedna věc, styl druhá. Proto nová rtěnka Lasting Finish přichází ve vysoce elegantním balení burgundské barvy se sofistikovaně sešikmeným uzávěrem, na jehož vrcholu je vyryt nepřehlédnutelný znak RIMMEL London – korunka. Vybírat můžete z 26 senzačních odstínů od jemných a střídmých, až po výrazné a nápadné. Pokud chcete následovat trendy udávané londýnskou módní ikonou Kate Moss, vyzkoušejte odstín Stylish (122). Právě tento nádherný burgundský odstín má Kate v tiskové a televizní reklamě.

 

Nová rtěnka Lasting Finish od RIMMEL London. Barvy plné života, které skvěle drží na rtech. Zaujměte! To je the London look.

 

Orientační maloobchodní cena je 99 Kč / 119 Sk.

Hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama