Vlastně se tahle zpráva k dnešnímu tématu docela hodí. Říkám si, jak by bylo dobře, kdyby šlo o konspiraci. Bohužel nejde. Virus HIV se vyvíjí a jeho nové formy jsou agresivnější, než ty předešlé...

Smutná zpráva: Virus HIV stále nemáme pod kontrolou. Podle posledních informací agentury AFP dochází na západě Afriky k jeho mutaci. Objevila se zde agresivnější forma, která člověku přivodí nemoc AIDS asi o 2,5 roku dříve než ty dosavadní. Je to díky křížení jednotlivých kmenů HIV. Celou zprávu si můžete přečíst třeba zde...

Konspirační teorie okolo rakoviny a HIV tvrdí, že jde o uměle vytvořené nemoci k redukci populace. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte.

  • Připadají vám Země přelidněná?
  • Myslíte, že je nám zapotřebí podobných regulátorů?
  • Pokud je konspirační teorie pravdivá, kdo myslíte, že je původce těchto chorob? (tedy na čí zakázku byly vypuštěny do éteru?)
  • Anebo si myslíte, že je tato konspirace nesmysl?

hiv
Licence: Tento obrázek je dílem zaměstnance Centers for Disease Control and Prevention, který je součástí United States Department of Health and Human Services, pořízeným nebo vytvořeným v rámci jeho pracovní náplně. Jako dílo federální vlády USA je tento obrázek volným dílem.

Reklama