Další dnešní komentátorkou je čtenářka Sustamar. Ráda by ostatní upozornila na článek o cukrovce. Sama má s touhle nemocí nemalé zkušenosti z rodiny.

Proč si lámat hlavu nad válkami a politikou? Čtenářku Sustamar daleko víc zajímá zdraví jejích blízkých...


Pokud jde o mě, raději zprávy o politice, válkách a jiných špatnostech ani nečtu. Nemám ráda katastrofické scénáře, různé co by, kdyby... kdo co chystá, kdo co provedl nebo provede, kdo komu ublížil, zabil nebo chystá válku. Ve světě a mezi lidmi je hodně zloby, zla a nenávisti, což je špatně a všichni by měli držet při sobě, pokud chceme mít svět a naši Zemi krásnou a prosperující.

 Pokud chce člověk prožít plnohodnotný život, musí mít v první řadě zdraví a mít kolem sebe milující rodinu a přátele.

 Proto mě zajímá jakýkoli článek týkající se novinek v medicíně, vědě a psycholgii.

Nyní mě zaujal článek týkající se cukrovky, která je hrozbou pro lidstvo a postihuje stále více lidí, včetně dětí, což je hrůza a díky špatnému životnímu stylu si za to můžeme i víceméně sami. Mám mnoho přátel a snachu, která trpí cukrovkou, středně silnou, i manžel měl cukrovku, proto je každý, byť malý pokrok v její léčbě velmi potřebný.

 Určitě je doplňující léčba pomocí vitamínů a minerálů cukrovkářům velmi prospěšná a žádoucí, protože žít s cukrovkou nebo se starat o životosprávu cukrovkáře je někdy opravdu náročné.

Sustamar

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13.9.2013: Co vás právě zaujalo?

  • Jaké aktuální dění vás zajímá?

Budeme si trochu hrát na zpravodajství. Ale budeme přebírat podle zajímavosti posledních zpráv. A protože každého zajímá něco trochu jiného, posílejte mi k tématu své tipy na novinky z domova i ze zahraničí, které právě vás oslovily.

Forma – stručné shrnutí s odkazem a váš komentář.

Jsem sám zvědavý, jaké zprávy vám v tom množství utkvěly. A nebojte se napsat svůj komentář i k již jinou čtenářkou okomentované události. Budu je samozřejmě trochu třídit, aby nebylo vydání plné stejných zpráv, ale pokud budou komentáře zastávat odlišný postoj, uveřejním je.

Možná bychom si měli ještě vymezit tu aktuálnost, nuže řekněme 14 dní nazpět.

Uzávěrka tématu je tentokrát ve 14.00 hodin. Poslední čtenářský komentář vydám ve 14.30. Mezi 15.00 a 16.00 budete mít šanci rozhodnout o tom, který komentář byl nejzajímavější a zaslouží si odměnu, totiž krásný balíček od AVONU v hodnotě 500 korun!

  • Příspěvky posílejte na redakční e-mail: Redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): AKTUALITY

avon

Reklama