Zdraví

Zatočte s ucpaným nosem

Je tady podzim, čas chladných dnů a plískanic. Vzpomínáme na teplé dny a díky častým změnám počasí trpíme rýnou a nachlazením. Také patříte v těchto dnech mezi ty, co drží kapesník u nosu a tiše trpí? Nebo patříte mezi ty nešťastníky, kteří mají časté záněty vedlejších nosních dutin, a nebo dokonce chronickou rýmu? Ať tak nebo tak, jedno máte společné. Je to ucpaný nos a nepříjemný pocit, že nemůžete dýchat.

Jak řešit tento zdravotní problém? Nabízíme řešení v podobě přípravku, který bezpečně rychle uvolní dýchací cesty a pečuje o sliznici dutin a nosu, Physiomer® Gentle Jet & Sprej.

Physiomer® Gentle Jet & Sprej jemný nosní čisticí výplach pomáhá uvolnit dýchací cesty v případě rýmy a ucpaného nosu. Zvlhčuje nosní sliznice a pomáhá potlačit nosní infekce. Zabraňuje rozšíření nosních infekcí do uší a dýchacích cest. Je vhodný pro osoby, kterým nepřinese úlevu přípravek ve formě spreje. Díky proudu, který je aplikován do nosních cest, dojde k vysoce efektivnímu a rychlému pročištění. Physiomer® Gentle Jet je rovněž doporučován jako podpůrná léčba při různých ORL infekcích doprovázených rýmou, ucpaným nosem a kýcháním. V případě uvolnění zablokovaného nosu po je možné použít trysku ve formě spreje.

Kdy se má používat Physiomer® Gentle Jet?

Používá se při ucpání nosu, zejména:

 • při rýmě
 • při nachlazení
 • jako součást denní hygieny nosu
 • pro předcházení vzniku komplikací způsobených rýmou
 • při suché nosní sliznici

Physiomer® Gentle Jet je účinný!

 • díky jemnému proudu poskytuje důkladnou očistu nosních cest
 • klinicky prokázaný efekt!

Mořská voda pomáhá léčit ucpaný nos

physiomerMořská voda obsažená v produktu Physiomer® pochází z chráněné oblasti Saint-Malo na pobřeží Bretaně, kde se studené vody Atlantiku mísí s teplejším Golfským proudem. Při tak silném proudění vody dochází přírodní cestou k jejímu čištění a okysličování a také k obohacení různými živinami.
Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku Physiomer® zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného efektu bez rizika vzniku návyku. Hypertonický roztok vytahuje vodu z oteklých buněk, následně dojde k jejich stažení. Tento proces je znám jako osmotický efekt. Nos se stává průchodným a pacient může opět volně dýchat!

Díky exkluzivnímu patentovanému výrobnímu procesu se Physiomer® vyrábí bez konzervačních a chemických látek. Může se bezpečně používat několikrát denně bez obav z vedlejších účinků nebo rizika poškození nosní sliznice. Používání je proto zvláště vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které trpí poškozením nosní sliznice z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.

Pokud je původ vaší rýmy způsobený alergií, pak použijte Physiomer® Alergie a nosní dutiny, je testovaný a doporučovaný lékaři ORL. Přípravek Physiomer® Alergie a nosní dutiny obsahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22g/l, tedy 60 známých minerálů a stopových prvků, které se přirozeně vyskytují v mořské vodě.

Physiomer® je vhodný i pro malé děti, stačí si jen vybrat z nabídky všech produktů ten, který váš problém vyřeší nejlépe.

Více na www.planetazdravi.cz

Produkty Physiomer

 

 

 

   
26.10.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] orangutan [*]

  nám zabírá mar plus,taky mořská s pantenolem,ale nasivin je taky dobrýSml16

  superkarma: 0 29.10.2009, 15:14:48
 2. avatar
  [6] charouzka [*]

  physiomer je naprosto super.máte pravdu že je to mořská voda,ale víc jak to co si do nosu šplíchnete je úspěch v tom,že doku držíte tak to šplíchá a vážně si dutinky propláchnete. nebojte,je to jako když se vám dostane voda do nosu v bazénu.Ale náš Vojtíšek to miluje (už v roce a půl z toho byl naprosto nadšenej a i dnes když ho koupím si ho chodí sám šplíchat (jsou mu tři) a ještě pomlaskáváSml30

  superkarma: 0 26.10.2009, 22:31:26
 3. avatar
  [5] dazou [*]

  dyt to je jen morska voda,ne? to na rym uzabrat nemuze. nebo max jako vincentka. ta stoji pulk uada se dolevat.

  superkarma: 0 26.10.2009, 16:33:32
 4. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Též trpím, už víc jak týden a nic...ale asi zůstanu u nasivinu v kapkách a česneku v polívce

  superkarma: 0 26.10.2009, 12:18:41
 5. [3] Bébina [*]

  Na ucpany nos pouzivam pseudoefedrin kombinovany s nosnimi kapkami.

  superkarma: 0 26.10.2009, 09:02:17
 6. [2] CECHULINKA [*]

  Oba jsme s malým měli rýmu, nám moc nepomohl.Tak jsme zase skončili u olynthu.Snad vám zabere physiomer líp.Sml15

  superkarma: 0 26.10.2009, 07:33:42
 7. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 koupím, právě tady trpím rýmou, ale i na jaře Sml15, vyzkouším Sml67

  superkarma: 0 26.10.2009, 04:34:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme