Domácnost

Zatočte pořádně s prachem

S prachem se můžeme setkat doslova na každém kroku. Prach patří mezi jeden   z nejčastějších alergenů a dokáže způsobit i závažnější zdravotní problémy. Z těchto důvodů se jej snažíme alespoň doma eliminovat na minimum.

AlexPrach je všudypřítomný. „Domácí“ prach tvoříme my sami. Jsou to šupinky kůže, prach z venkovního prostředí, nebo vzniklý otěrem povrchů, kousíčky textílií atd. Je tvořen malými pevnými částicemi o průměru méně než 500 mikrometrů, které jsou rozptýlené v ovzduší nebo usazené na plochách a stěnách. Největší problém způsobují částice o velikosti 0,1 – 2 mikrometry, které jsou tak malé, že dokážou  proniknout hluboko do  plic, lymfatických uzlin nebo do ran a způsobit tak zdravotní komplikace. Odborné zdroje uvádějí, že s růstem výskytu prachu, roste i výskyt mikroorganismů, které mohou přispívat ke zdravotním problémům. Prach je živnou půdou i pro roztoče, kteří patří mezi nejrozšířenější alergeny.

AlexProto je důležité udržovat doma čisto a bezprašno. Metod, jak se zbavit prachu, je mnoho. Moderním způsobem, který si získává v posledních letech čím dál tím větší oblibu, je aplikace formou aerosolů. Aerosoly tvoří miniaturní kapičky ošetřující látky, která je přenášena na povrch. Jedním z nich je i Alex proti prachu. Dokonale čistí všechny typy povrchů jako je lakovaný dřevěný nábytek, lamináty, kůži, ale i žulu, nerezové povrchy a sklo. Díky speciálnímu složení s  antistatickými složkami zabraňuje rychlému a opětovnému usazování Alexprachu na ošetřeném povrchu a zajišťuje dlouhotrvající čistotu. Navíc eliminuje otisky. To znamená, že se skvěle hodí i pro ošetření ploch jako je právě nerez nebo například, nyní tak moderní, černé sklo.

Některé aerosoly nejen čistí, ale také o plochy pečují. Alex Renovátor nábytku antistatický s přírodním výtažkem ze dřeva pečuje o nábytek a díky antistatickým složkám v receptuře zabraňuje opětovnému usazování prachu a prodlužuje dobu, po kterou zůstává nábytek čistý.

Špičkovou novinkouje Alex Renovátor nábytku extra péče. Tento unikátní aerosol čistí, chránní a pečuje o nábytek. Obnovuje jeho barvu a nábytek pak vypadá jako nový. Ošetřené plochy jsou přirozeně lesklé.

Aerosoly Alex jsou moderním, rychlým způsobem, jak účinně zatočit s prachem.

Alex

 

   
02.06.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] denkas [*]

  samecka — #2 Sml52Sml52Sml52Tak to já taky Sml15

  superkarma: 0 02.06.2015, 12:49:37
 2. [3] manislava [*]

  samecka — #2to je dobrý Sml67

  superkarma: 0 02.06.2015, 12:04:07
 3. avatar
  [2] samecka [*]

  Já zas umím pořádně zatočit s prachama...Sml57

  1. na komentář reaguje manislava — #3
  2. na komentář reaguje denkas — #4
  superkarma: 3 02.06.2015, 09:35:00
 4. avatar
  [1] delfi.na [*]

  Kdysi jsem používala Pronto, teď jen prachovku. Můžu Alex vyzkoušet a uvidíme, co je lepší Sml16

  superkarma: 0 02.06.2015, 09:19:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme