Rodina

ZATANČETE SI S NOVINKOU JUST DANCE® 2014 OD UBISOFTU®

justOblíbená taneční hra přináší již po páté skvělé hudební pecky na Wii a Wii U od Nintenda, Playstation i Xbox 360.

Již tradičně je ve hře zakomponován výběr těch nejžhavějších songů současnosti spolu s peckami ze staré školy. Just Dance 2014 obsahuje více než 45 hitů, mezi nimiž stojí za zmínku zejména “Applause” od Lady Gaga, “Blurred Lines” od Robina Thickea (Ft. Pharrell), “Kiss You” od One Direction, “Get Lucky” od Daft Punk (Ft. Pharrell Williams), “Starships” od Nicki Minaj“ a také novinka “Roar” od Katy Perry, která bude k dispozici v den vydání jako bezplatné DLC.

„Hra Just Dance dokázala dát mé hudbě větší míru interaktivity a propojit miliony fanoušků s písničkami takovým způsobem, který jim skutečně umožnil stát se jejich součástí. Těším se až se budu moci dívat jak lidé na naši hudbu ve hře tančí“, říká slavný textař/producent Dr. Luke, jenž například pro Katy Perry složil a produkoval píseň „Roar“, která v Just Dance 2014 nebude chybět.

just2

Letos také přibyla spousta nových prvků a fanouškovský zážitek se tak dostává o krok dále. Je třeba zmínit hlavně mód World Dance Floor, který do Just Dance poprvé přináší multiplayer. Hráči se zde připojí k virtuální crew - již tvoří jejich přátelé, nebo další fanoušci Just Dance – s níž budou soupeřit v rámci tematických „bitev“ (například Holky proti Klukům, či Crew proti Crew). Tancujte s celým světem!

   
08.11.2013 - Rodina - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme