Bulvár

Zatančete si s nákupní galerií Palác Flóra

Palác Flóra připravil pro své návštěvníky akci – Flóra v tanci aneb taneční odpoledne plné různých vystoupení a soutěží. Uskuteční se ve čtvrtek 3. září od jedné hodiny odpoledne na prostranství před nákupní galerií.

Akci ve spolupráci s Palácem Flóra připravili Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita a Dům dětí a mládeže Praha 4 – Hobby centrum 4. Děti si zde budou moci zatančit se zkušenými lektory tance ze zmíněných domů dětí a mládeže. Dále si budou moci vyzkoušet a seznámit se s nabízenými kroužky pro tento školní rok a seznámit se s jednotlivými lektory. Připraveny jsou i nejrůznější soutěže pro všechny věkové skupiny.

ssss„První z akcí končícího léta – Flóra v tanci – byla připravena ve spolupráci s Domy dětí a mládeže z městských částí Praha 3 a 4. Konat se bude od 13 do 17 hodin před hlavním vchodem do Paláce Flóra,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Děti budou moci odpoledne po škole strávit společně s lektory a vyzkoušet si, co jim nejlépe půjde, a zároveň přesvědčit rodiče, která aktivita je pro ně nejvhodnější,“ dodává Zuzana Trédlová.

rhrhrhNa prostranství před Palácem Flóra odstartuje velká taneční show, pokračovat bude nejrůznějšími workshopy a přednáškami. V nabídce děti najdou například taneční kroužky jako hip-hop, afro, moderna nebo orientální tance, dále pak různé sportovní kroužky od sebeobrany po florbal, pro mladé kutily je připravena keramika nebo dílny.  Pro ty zvídavé zase vzdělávací kroužky – výuka práce na počítači nebo angličtina.

Nejmenší návštěvníci si užijí odpoledne v připravené dětské herně.

Jako pokračování této akce připravil Palác Flóra také zábavné akční odpoledne pro děti na následující týden – 8. září 2009 od 10 hodin, kde budou moci návštěvníci zhlédnout práci hasičských sborů, Městské policie hlavního města Prahy nebo zásahových jednotek. Den jako v akčním filmu potrvá až do 15 hodin.

   
02.09.2009 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Luciiiik [*]

    Ve Floře moc nenakupuju, já radši Palladium

    superkarma: 0 02.09.2009, 18:43:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme