Bulvár

Zastrčená sukně v kalhotkách

Dobrý den!


Jednoho krásného letního dne jsme se s kamarádkami rozhodly, že si uděláme nákupní výlet do jednoho nejmenovaného města.

 Výlet jsme si jak se patří užívali, dokud jsme nenavštívili místní toalety. Nebylo na nich nic příšerně odporného, ale na jejich návštěvu nikdu nezapomenu. Bylo léto a proto jsem na sobě měla krátké letní šaty. To by ničemu nevadilo, pokud bych si po vykonání potřeby jejich lem omylem nezastrčila do kalhotek.

Vůbec mi to ale nedocházelo a přišla jsem na to až po skoro další půlhodině nakupování. Kamarádky mi to totiž neřekly a bavily se celou dobu na můj účet! Ještě jsem se divila, proč se za mnou tolik lidí otáčí, čím to je... :-) Dnes na to vzpomínám s úsměvem, ale tenkrát bych se nejradši studem do země propadla :-)


Eva


Milá Evo, přesně toto se mi stalo, když jsem šla na autobus. Také jsem si nechala sukni zastrčenou v kalhotkách. Naštěstí mi na to upozornila hodná paní u autobusu.

Milé čtenářky našeho magazínu, toto byl poslední vydaný článek na téma trapasy. Děkujeme vám, za vaše příběhy. Již nyní se těšíme na vaše příspěvky na téma zvířátka.

Máte své mazlíčky chlupaté, šupinaté, opeřené? Zažily jste s nimi okamžiky, kdy jste se o ně opravdu bály nebo jste se natolik zasmály, že se chcete s námi o tento krásný okamžik podělit? Pošlete nám i fotografie vašich miláčků a vaše lásky ze zvířecí říše zveřejníme. Některé z vás odměníme dárečky. Už nyní se těšíme na vaše příspěvky.

 

redakce@zena-in.cz

 

Zítra v 11.00hod. začíná Hodinová soutěž o 1.000,-Kč. Pravidla vyjdou ráno mezi novinkami.

 

   
10.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Raduzka [*]

  evita_ij: dupu jako zadek?
  No..pokud se s ním ůže chlubit, tak to zase tak strašně být nemuselo..to kdyby se stalo mě...tak do toho města bych nikdy nepáchla :o) Nemám fakt co ukazovat

  superkarma: 0 10.10.2005, 17:19:45
 2. avatar
  [2] Trinii [*]

  to jsou kamarádky

  takže zapomenutá nebo vyhrnutá sukně a chybějící vložka vedou a třikrát stejný opakovaný trapas editorky

  superkarma: 0 10.10.2005, 16:40:55
 3. avatar
  [1] evita_ij [*]

  A to sis nevšimla,že Ti táhne na dupu?????

  superkarma: 0 10.10.2005, 16:37:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme