Padají vám vlasy? Pozorujete s nepříjemným pocitem, že vám při česání ulpívá na hřebenu více vlasů, než byste chtěla? Pak je vhodný čas poradit se s lékařem o možné příčině a informovat se, jaké doplňky stravy nebo kosmetické přípravky by vám pomohly nastartovat růst nových vlasů a posílit stávající vlasy.

Vlasy jsou korunou krásy. Účes, který vám sluší, podtrhne vaší image, je součástí vaší osobnosti. Bohužel na kvalitu vlasů, stejně tak jako na stav pleti, působí různé vlivy. A to jak vnější – prostředí, ve kterém žijeme, slunce, klimatické podmínky, klimatizace, volné radikály, vlhkost .., tak i stav našeho organismu – zdraví, hormonální výkyvy, stres, nedostatek vody v těle a špatný pitný režim a další...

Ztráta vlasů je ale proměnlivý jev. V průběhu života se nám mění hustota vlasů, je normální, že každý den vypadne určité množství vlasů, aby mohly vyrůst nové. Někdy se ale stane, že z nějakého důvodu nám začne padal vlasů více, než bychom chtěli.

Co teď? Nemusíme se s tímto nepříjemným stavem smiřovat! Je dobré vyzkoušet přípravky, které postupně zastaví vypadávání a zároveň obnoví růst vlasů z poškozených vlasových cibulek -  aktivují tak růst nových vlasů. Z celé řady vědeckých výzkumů je potvrzeno, že tento proces, zejména u žen jde nastartovat pomocí určitých látek, které vlasu chybí.

Proto je na trhu několik zajímavých přípravků, které vypadávání vlasů řeší. Je dobré se informovat o kvalitě přípravku, aby byl funkční zejména v tom, jakým způsobem prostupují účinné látky do pokožky a jak hluboko pronikají, aby se dostaly až ke kořínkům vlasů a k jejich cibulkám. Takovou technologií je například využití nanokapslí.

Co je to technologie nanokapslí a jak funguje?

Technologie nanokapslí, napomáhá docílení vysoké absorpce krému nebo séra hluboko do kůže. Takovýto přípravek obsahuje miliardy kapsliček. Každá z nich má dvouvrstvou strukturu a je menší než 100 nm. Tyto nanoobaly v sobě ukrývají účinné látky, dokážou snadno proniknout skrz svrchní část kůže do dermis, vyhledat buňku a uvolnit ze sebe účinnou látku. Díky této technologii se krém stává opravdu účinným nástrojem v boji proti problému, který řeší.

Pokud vám padají vlasy nebo je máte velmi řídké, vyzkoušejte přípravky Renokin.

Sérum proti vypadávání vlasů Renokin

Sérum obsahuje aktivní složky, které způsobují zastavení vypadávání vlasů i opětovný růst vlasů. Vyspělá technologie nanokapslí umožňuje důkladnou absorpci účinných aktivních složek pod pokožku hlavy. Navíc patentované biomimetické peptidy stimulují vlasové buňky, v důsledku čehož jsou vlasové folikuly zdravější.

Účinky

  • RenokinZastavení nadměrného vypadávání vlasů.
  • Obnova růstu vlasů z poškozených vlasových váčků.
  • Výživa vlasů.
  • Prokrvení pokožky (důležité pro výživu vlasových váčků).
  • Revitalizace pokožky hlavy, takže už žádné svědění pokožky na hlavě.

Výhody

Účinnost Renokinu je prokázaná objektivními klinickými studiemi. Sérum nemá nežádoucí vedlejší příznaky. Použití je univerzální, může jej použít kdokoliv, koho trápí vypadávání vlasů nebo řídké vlasy.

Sérum můžete používat i v období těhotenství a lze použít na jakýkoliv typ vypadávání vlasů.

Přesné složení včetně přírodních složek, které působí na vlas  najdete zde.

Za jak dlouho se projeví  účinek séra Renokin?

Zastaví nadměrné vypadávání vlasů v průběhu 4 až 6 týdnů. Obnoví růst vlasů z poškozených vlasových váčků, účinek je viditelný již za 3 až 4 měsíce.

Technologie nanokapslí dopraví účinné složky do vlasové buňky dostatečně hluboko a tedy efektivně.

Biomimetické peptidy  jsou patentované účinné látky.

Další přípravky, které můžete vyzkoušet:

Revitalizační šampon Renokin byl navržen tak, aby stimuloval a posílil stav vlasů a pokožky hlavy vytvořením zdravého prostředí. Klinicky ověřené složení, pomáhá k dosažení delších, silnějších a zdravějších vlasů.

RenokinZajišťuje intenzivní výživu suchých vlasů po mytí šamponem, podporuje lesk vlasů.

RenkinDermaheal šampon především účinně pročisťuje pokožku hlavy. Posiluje vlasy, dodává jim lesk a napomáhá ke zvětšení objemu. Zapomeňte na mytí vlasů klasickým šampónem. Toto je opravdová revitalizace vlasů a pokožky hlavy.

RenkinDermaheal HL (Hair Loss) je produkt určený k mezoterapii vlasů. Po aplikaci této terapie budou kořínky Vašich vlasů opravdu revitalizovány. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků) a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. 

Výrobek Dermaheal HL najdete pouze u specializovaných lékařů. Jedná se o výrobek profesionální řady u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci lékař vyhodnotí, zda je pro Vás tato terapie vhodná a poučí Vás o možných výsledcích.

Reklama