Podzimní období znamená dobu zvýšené pracovní aktivity. Každý člověk vproduktivním věku má spoustu povinností, plánů a zájmů. Jak ale zůstat vtempu, když vás přepadne nachlazení nebo chřipka? Nejlepší je zastavit nemoc hned vpočátku. Bolest hlavy, končetin, celková únava, kníž se někdy přidá i zvýšená teplota – to jsou první příznaky nastupujícího onemocnění. Ideálním řešením proti těmto prvotním příznakům je Aspirin C ®.

 

Aspirin C ® pomáhá už při prvních projevech nachlazení a chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Kromě 400 mg kyseliny acetylsalicylové obsahují tablety Aspirin C ® i 240 mg kyseliny askorbové (vitamin C). Vitamin C výborně doplňuje analgetický a antipyretický účinek kyseliny acetylsalicylové. Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Acidum ascorbicum (vitamin C) podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.

 

Nachlazení je nejčastějším akutním onemocněním. Každý znás ho prodělá vprůměru dvakrát až čtyřikrát za rok. Přispívá ktomu fakt, že může být vyvoláno 200 různými druhy virů, které napadají sliznice nosu a hrtanu.Virus chřipky se dostává do těla vdechnutím a usídlí se hlavně na sliznici dýchacích cest. Teploty, únava, bolest hlavy a svalů přetrvávají tři nebo čtyři dny, kašel i déle než týden. Obvykle probíhá chřipka týden až dva, úplné zotavení ale může trvat až několik týdnů. I tak běžná nemoc jako chřipka a nachlazení by se proto neměla podceňovat. Chřipka může být i příčinou dalších onemocnění (zápal plic, záněty svalů, hrtanu nebo srdečního svalu), jež mohou ohrozit život.

 

Aspirin C ® je díky svému složení ideálním řešením vpočátcích nachlazení, kdy se tělo potýká sbolestí hlavy a končetin a kdy se projevuje zvýšená teplota a celková únava. Kyselina acetylsalicylová pomáhá od bolestí a horečky. Optimální dávka vitamínu C obsažená vAspirinu C pokrývá jeho zvýšenou potřebu vdobě nachlazení a napomáhá kcelkovému posílení imunity a rychlé rekonvalescenci. Čím dříve zastavíte nemoc pomocí Aspirinu C, tím dříve budete opět aktivní a fit!

 

www.aspirin.cz

 

Aspirin C ® – doporučené ceny vlékárnách: 10 tablet – 95,88 Kč; 20 tablet – 164,10 Kč.

Aspirin C ® je volně prodejný lék určený kvnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Reklama