Letní vedra snad už konečně povolila a nějaký ten pohyb přestává být nepříjemnou vidinou. Obzvláště jde-li o aktivity provozované ve volném čase společně s partnerem. Jenže co to? Na vašich rtech se objevil nezvaný host! Je jím opar - infekční virové onemocnění, které vám řádně zkomplikuje život a navíc se bojíte, že nakazíte další členy rodiny. Nemůžete se nalíčit, rty vás pálí, bolí a máte tendenci si postižené místo zakrývat.  A pohled do zrcadla …?

Nezoufejte si!
Na vaše potíže s oparem je tu Vectavir! Vectavir obsahuje unikátní léčivou látku penciclovir. Tento přípravek nejen zastavuje množení viru, a tím zkracuje dobu nakažlivosti, ale také redukuje bolest způsobenou oparem a urychluje hojení. Vectavir léčí opar od prvních příznaků až po puchýřek.

Takže pozor, milé dámy, pokud vás v důsledku ostrého slunečního záření posledních týdnů či kvůli fyzické zátěži, únavě nebo stresu postihl opar, použijte Vectavir! Opary jsou také častým průvodním jevem i při celkovém oslabení organismu, jakými jsou např.: nachlazení, chřipka, horečka anebo menstruace. Pokud tedy patříte do skupiny lidí, kteří trpí na opary, měly byste na jeho příchod být vždy připraveny, protože nejefektivnější je zahájit léčbu co nejdříve. Proto mějte Vectavir vždy ve své kabelce.

Vectavir je k dostání v lékárně bez lékařského předpisu.

Dávkování:
Vectavir se aplikuje v malém množství na postižené místo každé 2 hodiny po dobu 4 dnů.

Vectavir vaše vítězství nad opary!

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Vectavir obsahuje penciclovir. Lék k zevnímu užití.

Reklama