Novinky

Zašmoulujte si s kamarády

Dětský den se dá prožít všelijak. Skvělé odpoledne ale budou mít ty děti, které se s rodiči vydají do Galerie Harfa, aby poznaly Gargamelova kouzla a všechny šmoulí kamarády!

foto 1

Dětský den a Šmoulování v Harfě se koná 1. června 2014 od 11 do 18 hodin. A děti a jejich rodiče čeká velká spousta té pravé modré zábavy. Největším úkolem ale bude přelstít čaroděje Gargamela a ve správný čas nalít kouzelný lektvar do studánky, aby byl šmoulí svět zachráněn.

Všechny děti obdrží po příchodu do Galerie Harfa soutěžní kupon s vyznačenými stanovišti, rozmístěnými různě v areálu OC, na kterých budou plnit jednotlivé úkoly a sbírat šmorůvky. Ty po splnění všech úkolů trasy přinesou na hlavní stanoviště. Tady pomohou Šmoulince posbírat poztrácené korále a vyrobí si z nich slušivý náramek. Také zde na děti čekají další lehké úkoly jako malování a skládání puzzle. Poté odevzdají šmorůvky na Šmoulí váhu, která určí soutěžícím výhru. Hlavní výherci budou losováni v 18 hodin.

Na akci se budou děti moci vyfotit se šmoulími maskoty, zatančit si a zazpívat šmoulí písničky nebo si zastřílet z pistole NERF na čaroděje Gargamela. Zúčastnit se mohou děti v každém věku, pro ty nejmenší je připraven hrací koutek, ve kterém si budou malovat nebo skládat puzzle.

A protože při boji proti zlému Gargamelovi dostanou malí hrdinové jistě hlad, k dispozici bude také občerstvení. A ne ledajaké – děti budou ochutnávat mléčná brčka a také čokoládové cukrovinky.

Do akce se zapojili partnerské obchody Grycan, Bambule, HM Studio hračky a Caroon Land. Děti od partnerů dostanou poukázky, dárky a budou moci navštívit jejich stanoviště. Společnost Intersport navíc na střechu Galerie Harfa dodala trampolínu. Na místě bude celkem šest stanovišť s různými aktivitami a čtyři s otázkami ze znalostí Šmoulů, které budou rozmístěny právě v partnerských obchodech. Stejnojmenný seriál bude také promítán na velkém projekčním plátně.

   
29.05.2014 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [2] Sluníčko sedmitečné [*]

  Já sháním šmoulí puzzle. Neviděl jste někdo? Možná by stačila i Sněhurka, ale všechno se řídí mým dítětem, to víte. Nechci riskovat, že si s ním nebude hrát kvůli špatně zvolenému motivu.

  superkarma: 0 12.08.2015, 10:55:02
 2. avatar
  [1] gerda [*]

  Ani nevíte, jak jsem ráda, že mám děti i vnuky odrostlé. Kdyby mě na TOHLE lákali, těžko by se mi říkalo, že leda přes mou mrtvolu.Sml30 

  superkarma: 0 29.05.2014, 16:09:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme