Čtenářka Ula zažila pána, který dlouho sbíral odvahu, aby ji oslovil. A také poslala příhodu s minisukní a dírou na punčoše.

Dobrý den,
to víte, že každá ženská je ráda, když jí někdo polichotí. Bere o i jako ocenění toho, že je prostě kus ženské a že o sebe pečuje - a má to výsledek.
Mě se stalo zhruba před šesti lety, že jsem se každé ráno potkávala s jedním strašně sympatickým pánem asi o 15 let starším na autobusové zastávce. Asi půl roku si mě jen prohlížel, ale ty pohledy člověk cítil až na kost. No a jednou to už „prostě nevydržel“ a přisedl si do mě v autobusu a začal mi povídat, jak se mu už delší dobu líbím a že prostě už musel zakročit. Sice mě to potěšilo, pán byl opravdu příjemný, ale byla jsem už vdaná a tudíž vedle mě opravdu nebylo volné místo v životě. Podával mi vizitku, že bychom mohli zajít na kafe, rudý byl až za ušima. Po odpovědi, že to opravdu nepůjde, začal se v situaci zamotávat a mluvit o tom, že tu vizitku mám dát nějaké kolegyni v práci, že je už dlouho sám... no nebudu napínat. Celá situace dopadla tak, že od té doby jezdil do práce o autobus dříve, což byla škoda.
A pointa? Po pěti letech mě potkal se třemi dětmi ve městě a vůbec mě nepoznal. Už totiž nejsem objekt jeho zájmu, tři děti jsou tři děti.

Mám ale i zkušenosti ze školy. Když jsem dříve učila na střední škole, snažila jsem se vypadat k světu. Takže ranní oblékání vypadalo asi tak, že jsem hlavně přemýšlela, jak se na mě budou dívat puberťáci. Jednou jsem se tak snažila, že jsem si vzala silonky, co měly vzadu větší díru a minisukni a když jsem chodila, bylo zezadu vidět ty roztrhané silonky. Korunu tomu nasadil jeden mladík, který mi tiše do ucha oznámil, že mi je vidět až do Afriky. Tak jsem silonky sundala, nastavila tak další třídě na odiv moje „sýrové“ nohy a výuka mohla pokračovat.

Hezký den. Ula
Text nebyl redakčně upraven


Díky Ulo, Afrika mne tu v křesle rozesmála. Škoda, že nemáte fotku… A s tím lichocením, jak ho berete, mi přijde, že tak je to správné. Moc nechápu, když žena má problém lichotku přijmout. Vždyť se většina z vás snaží vypadat hezky a líbit se. Takže když vám někdo řekne, že vám to sluší, jen potvrzuje, že se vám to povedlo…

A jak to máte s lichotkami vy ostatní?

  • Vzpomínáte na nějakou?
  • Jste ráda polichocena?
  • Nebo se lichotek bojíte?

Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.

Reklama