A ještě jedn příspěvek na dnešní téma. Děkujeme za něj čtenářce s nickem Beetty

Ahoj, po delším čase jsem se rozhodla znovu napsat, téma je opravdu pro mě dost vyzývavé...Téma oblečení - ach, co my se s ním, my ženy, někdy natrápíme. Známá věta, která ničí většinu mužů. Otevřu skříň a řeknu: „zase nemám co na sebe" - neznáte to? Ale ano, znáte. A muž pouze nevěřícně kroutí hlavou - vždyť je ta skříň naprosto plná.... Prostě nás nechápe.

Ale to není to o čem jsem vlastně chtěla psát. Já a moje oblékání. Samozřejmě jsem v mladém věku chtěla vypadat dobře - hlavně hubeně. A nyní již k mému „problému" - velká prsa. Ach, jak já vždy záviděla spolužačkám, oni by nejraději ode mě brali a já bych mile ráda rozdávala, ale bohužel to nešlo. Když jsem měla jít např. na ples - to bylo slzí a slzí.. ano obrečela jsem to nejdřív před zrcadlem, ale nakonec nějakou tu róbu vždy našla.

A tak jsem se rozhodla, že se nedá nic dělat, že prostě zhubnu a tím se i mé vnady jistojistě zmenší. Chyba lávky - zhubla jsem, to pravda je - celých 15 kg a tuto váhu si držím již několik let. Ale ty partie, kvůli kterým jsem hubnout začala, ty zůstaly netknuté.
No nenaštvalo by vás to..... :-) A tak jsem pomalu a jistě začala svou postavu brát takovou, jaká je. Dnešní doba nabízí velké množství oblečení, kterým se dá ledacos zamaskovat, již jsem si zvykla, že kalhoty obleču každé, které uvidím, prostě mi padnou bez problému. Se sakem, halenkou, nebo svetříkem je to sice horší, ale mám jich také spoustu. No uhodli jste správně - kostým v celku prostě nekoupím.

Ale jak jsem již napsala, dnes je takový velký výběr, že se i já dokážu krásně obléci....Ozdobit šperkem, šálkou a nikdo nic nepozná.....

Tak teď jsem se z toho trochu vypovídala a hned je mi líp :-) :-))

Mějte se krásně a utíkejte si koupit něco

krásného na sebe....... Beetty

Reklama