Novinky

Žárlila jsem na svou sestru. Až moc si rozuměla s mým manželem...

Naše čtenářka Rusalka2008 je ještě teď trochu nesvá ze vzpomínky na období, kdy se její sestra svěřovala se svými starostmi v partnersví právě jejímu manželovi. Co dodat? Tajné schůzky jsou skutečně podezřelé...

Jednou jsem měla důvod k žárlení, i když se na to každý díval trochu jinak. Moje sestra zjistila nepěkný pokus o nevěru u svého manžela. Zkoušel to bohužel na naši nejmladší sestru, které bylo tehdy 20 let. Ta jí to nemohla neříct. A švagr se tehdy bránil, že je to lež a msta. Sestra nevěděla, komu má věřit a a začala to tajně řešit s mým manželem. Prý proto, že je celkem nezávislá osoba. Začali si psát a tajně se i scházet, aby to probrali. A za mými zády, než jsem na to přišla. Pak se oba divlili, že mi to dost vadí a že žárlím. Cítili se až dotčení. Ale věděla jsem, že manžel má pro ni trochu slabost a cítila jsem, že by to mohlo skončit třeba až nějakým utěšováním a kdoví čím ještě. Cítila jsem ty tajné schůzky za mými zády jako podraz a dala jsem oběma najevo, že se mi to vůbec nelíbí. Prostě mi to ublížilo... A jim vadilo, že z toho dělám prý kdovíco. Jsem divná? Naštěstí to tím skončilo. Sestra se pak rozvedla a našla si přítele. Ale tuto nepříjemnou vzpomínku občas neumím zaplašit...

Rusalka2008

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Děkuju čtenářce s nickem Rusalka2008 za příspěvěk!

 

Dnešní téma? Žárlivost! Zajímá mě následující:

ddd

 • Jak žárlíte? Jestli vůbec...
 • A jak žárlí váš partner na vás?
 • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
 • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do dnešní 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků, do předmětu e-mailu napište: zarlivost). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec tradičně ocením dárkem. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit!

   
22.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Petra Jančálková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] danca79 [*]

  Jo, taky rozumim. Kdyz se jedna znama rozvadela, zacla meho manzela tahat tu na obed, tu na sklenicku....chapu ze se potrebovala vypovidat, ale kdyz ji jeden tyden videl trikrat a potreti prisel snad v pul ctvrte rano uplne namol, dala jsem dost jasne najevo ze si musi vybrat jestli chce zustat zenatej nebo jestli nahodou nechce zacit uplne znova s ni, protoze tohle proste ne. I kdyz verim ze s ni nic nemel, kdyby se takhle vidali dal, tak s ni v te posteli skoncil. Uprimne na tohle vzpominam hodne nerada, protoze to fakt vypadalo ze je s nami amen - dala jsem mu cas na rozmyslenou co vlastne chce - a fakt mu hezkych par dni trvalo nez se rozmyslel ze me prece vubec nechce ztratit, a plany na rodinu atd ma prece se mnou a ne s kamoskou. 

  Myslim ze dodneska nevi, ze ja jsem fakt byla pripravena sbalit se a jit.

  superkarma: 0 24.11.2013, 06:48:07
 2. [1] knihovna [*]

  Tak tomu Rusalko naprosto rozumím. Podobné zkušenosti taky mám. Za prvé můj manžel měl taky pro mou sestru slabost: oplácával ji, koukal do výstřihu do té doby až si má sestra mně postěžovala, že jí to vadí. Manželovi jsem to řekla, jak se chová atd. Jeho ješitnost a hrdost to samozřejmě nechtěla přiznat a na mou sestru se naštval a drží se od ní dál. Výmysl sestry to rozhodně nebyl, protože takto se manžel choval i k mé 2. sestře a mým kamarádkám. Myslel si , že to holky potěší, ale naopak bylo to pro všechny nepříjemné i pro mně, když se takto choval i v mé společnosti. Už mu to asi došlo a po rozmluvě až hádce s tím přestal a je pokoj. Další případ je utěšovací. Když se jeho známá rozešla s přítelem, tak to taky s ním řešila smskami, až mně to bylo nepříjemné a říkala jsem si, že si mohla najít vrbu kamarádku a né mého manžela o 20let staršího než ona, ale otce v něm nehkedla, protože svého funkčního má! Chápu, jak Vám bylo, mně taky občas zamrazí, když si vzpomenu na tyto zkušenosti. Hodnotím to jako neohleduplné chování obou stran!

  superkarma: 0 22.11.2013, 17:30:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme