Domácnost

Zářivé spáry doslova za pár minut

Také neradi chodíte do své koupelny, protože jsou vaším strašákem zašlé spáry a rozšiřující se plíseň? Příčin může být několik. Jak ale docílit toho, aby byly opět zářivě bílé a hlavně, co nejdéle?

spáryBydlíte ve starém panelovém domě, kde je ještě původní koupelna, ale nové obložení by vyšlo draho? Investice do nové koupelny je velkým krokem a o to hůře se dělá, pokud například bydlíte v pronájmu a nechcete do „cizího“ bytu příliš investovat. Spáry jsou ale zašlé a nevzhledné a chtělo by to změnu.

Nebo snad máte právě postaveno či zrekonstruováno, koupelna je nově zařízená, ale spáry jsou velice rychle zašlé a co více, stále dokola se na nich usazuje plíseň? Přestože si užíváte teplou koupel nebo osvěžující sprchu, koukat na tyhle ošklivé spáry, které kazí celkový dojem z krásné koupelny, rozhodně nechcete.

Tyto problémy ale nemusí nutně nastat jen v koupelně. Se spárami, které jsou často znečištěné, zašlé, popraskané, nebo se na nich usazuje plíseň, se můžete setkat třeba i v kuchyni. Vlastně všude, kde je nějaké obložení a samozřejmě - silikonové spáry. Dokonce až 70 % populace se potýká s těmito nepříjemnými projevy.  

Co ale udělat proto, aby silikonové spáry opět získaly zářivý vzhled, jak dodat obkladům opět „šmrnc“ a udržet je co nejdéle krásně čisté a navíc bez plísní? Zkuste obnovovač silikonů!

spáry

Ceresit RE-NEW obnovovač silikonů navrátí dech každé spáře i celému vašemu obložení, ať už se jedná o kuchyň, koupelnu, toaletu či prádelnu. Překryje dokonce kdejakou prasklinu či nerovnost. Funguje na bázi vody a je určen k přímému použití na překrytí silikonu. Má vynikající přilnavost k původnímu podkladu a není třeba původní silikon odstraňovat. Je vhodný na svislé i vodorovné spáry, na všechny druhy silikonů dokonce i na barevné a tmavé silikony a samozřejmě je 100 % voděodolný!

spáry

Jednou z největších výhod je to, že po použití Ceresit RE-NEW je povrch chráněn proti zachycení a tvorbě spor plísní a plísně po použití přípravku už dále nerostou. Aplikace je navíc velmi jednoduchá a zvládne ji každý, nanáší se pouhým tahem, třeba jako při použití zvýrazňovače. Schne při pokojové teplotě na elastickou, dlouhotrvající silikonovou vrstvu s dlouhou životností. Výhodou je, že je šetrný k prostředí, bez výparů a rozpouštědel a bez zápachu. Dokud není tento silikonový tmel úplně zaschlý, dá se jednoduše smýt vodou, což umožňuje i případné opravy.  

Přáli byste si, zbavit se konečně zašlých a popraskaných spár na vašem oblíbeném obložení? Řešením už nemusí být nákladná nebo složitá renovace. Zkuste Ceresit RE-NEW a zazáříte zářivým obložením, jako novým, a bez plísní!

 

Nelíbí se vám zašedlé či začernalé spáry okolo vany, umyvadla, dřezu nebo okksprchového koutu? S Ceresitem RE-NEW obnovovačem silikonů budou vaše silikonové spáry zářit bělostí jako nové! Ceresit RE-NEW je vhodný na všechny typy silikonů v kuchyni či koupelně. Jako když používáte zvýrazňovač, tak snadno se RE-NEW nanáší.

Původní silikon není třeba odstraňovat, jednoduše jej nanesete přes něj. Velkou výhodou je, že dlouhodobě odolává plísním, povrch je po aplikaci chráněn proti zachycení a tvorbě spor plísní. Rozlučte se se zašlými spárami a plísní a získejte zářivé krásně bílé spáry jako z rukou odborníka!

Doporučená MOC: 129 Kč, zakoupíte v hobby marketech a stavebních potřebách.

Více na www.stop-vlhkosti.cz

   
06.05.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] cibulicka [*]

  Taky koupím,moc bych to ppotřebovala Sml67 Sml67Sml67

  superkarma: 0 08.05.2016, 22:29:48
 2. [3] bobani [*]

  koupím

  superkarma: 0 06.05.2016, 09:22:59
 3. avatar
  [2] lenka.ms [*]

  Máme cementové spáry Sml15

  superkarma: 0 06.05.2016, 09:07:06
 4. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 06.05.2016, 06:13:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme