Soutěž Můj malý velký hrdina, jejímž jsme mediálním partnerem, má za sebou první měsíc. Během října posílali majitelé pejsků malých plemen příběhy svých mazlíčků na internetové stránky www.mujhrdina.cz. Každý registrovaný uživatel, který na stránky nahraje fotku svého pejska, navíc získá krásnou a originální samolepku, díky které bude mít svého čtyřnohého kamaráda neustále u sebe.

Své favority mezi psími příběhy vybírali v průběhu měsíce října i známé osobnosti, například herec Jan Čenský, moderátor Vítek Havliš, zpěvák Marian Vojtko a nejnověji také kouzelník Pavel Kožíšek.

hrdina

Kouzelník Pavel Kožíšek vybral příběh, který je sice méně dojemný, ale zato má doslova detektivní zápletku! Statečná fenka jezevčíka Sandy, pomohla své paničce, když ji v parku při venčení napadl zloděj. „Kéž by každému zloději byla vždycky na blízku nějaká „Sandy“, ochotná zakousnout se mu za trest do lýtka…“, zdůvodnil svůj výběr Kožíšek.

Příběh Timmiho i Sandy, stejně tak, jako příběhy dalších psích hrdinů, se dočtete na stránkách www.mujhrdina.cz.

Pokud i vy máte doma pejska malého plemene, který pro vás udělal něco mimořádného, a vy ho zkrátka považujete ze svého hrdinu, zaregistrujte ho do soutěže Můj malý velký hrdina na stránkách www.mujhrdina.cz. Můžete tak hrát o zajímavé ceny, například o superprémiové krmivo Hill´s až na jeden rok a o řadu dalších skvělých cen. Každý registrovaný účastník navíc získá krásnou samolepku s obrázkem svého pejska. Soutěž potrvá až do konce února 2013.

Čtěte také:

Reklama