Jsme s přítelem pátý rok a ze sexu, který byl vždycky bezva, se postupem času stale jen rutina, kterou jsme provozovali jednou až 2x týdně v pevně stanovenou dobu, kdy jsme oba měli zrovna čas. Bylo to pořád moc fajn, to ano, ale oba jsme začali cítit, že by to chtělo něco navíc. Něco jako nového.

Najít něco takového ale zase nebylo úplně jednoduché, protože nejsme žádní extrémisté a nějaké ty tvrdší praktiky nám nic neříkají. Taky jsme toho dost zkusili, když jsme spolu byli krátko, to mi vždycky připadalo fajn, ale nakonec jsme skončili u klasického sexu.

Nejdřív jsme spolu došli do sexshopu koupit vibrátor, přítel byl hrozně nervózní a šel od nás pryč, když jsem se s prodavačkou bavila. Byla to moc příjemná slečna, která se mě dost otevřeně ptala, co by měl přesně dělat. To jsem se také styděla, ale nakonec jsem si nemohla stěžovat.

Zas to nějak šlo lépe. Pak ale přítel přišel s dalším nápadem, lezlo to z něho jak z chlupaté deky. Mělo proč, strašlivě jsem se vyděsila. Chtěl přivest na večeři kolegyni z práce, a pak že by se jako vidělo. Byla jsem úplně v šoku, protože něco takového jsem nečekala. Vibrátor fajný, ale dalšího člověka? Ještě jednu ženu?

Znala jsem ji, párkrát jsem byla na nějakém firemním večírku a vždy na mě byla moc milá a taková upovídaná, navíc jsem ale měla pocit, že je hezčí než já, také o fous mladší. Začala jsem se bát konkurence, přiznávám. Nakonec jsem se ale nechala přesvědčit, že prý k ničemu nemusí dojít, když nebudu chtít. Souhlasila jsem.

Večer byl ale tak fajn, že jsem z toho byla až nesvá, jak si s M. rozumíme, jak je příjemné si s ní povídat... Pili jsme víno a přítel se držel stranou, nechával nám prostor na bližší seznámení se. Když pak vklouzla její ruka do mojí, bylo to úplně přirozené, jako by to tak mělo prostě být. Pak přišla i chvíle, kdy mě políbila. Se ženou jsem se líbala úplně poprvé a bylo to, jako bych dostala elektrickou ránu. Vstaly mi vlasy na zátylku a všechny chloupky na těle. M. líbala fantasticky, bylo to úplně jiné než s přítelem i jakýmkoli mužem předtím.

Tu noc jsme nešli spát, já v objetí M. a svého přítele zažila snad nejvíc orgasmů v tak krátké době. Usínali jsme propletení jeden do druhého a já se cítila skvěle. Zdá se, že všechno proběhlo v pořádku, ale problém se vynořil dost brzy na to. Sex bez lásky nechápu, a tak se stalo, co se asi stát muselo. Jsem až po uši zamilovaná do M. Asi by se to dalo zvládnout, kdyby mi M. nesvěřila, že na nabídku přistoupila jen kvůli mně, že je do mě zamilovaná od našeho druhého setkání.

Scházíme se stále více bez přítele a mám strach, že brzy už mu to začne být podezřelé, protože po sexuální stránce ho stále více zanedbáváme. Najednou mám totiž pocit, že nemá právo být u toho, když se s M. milujeme. A taky cítím, když se s ním miluji, že podvádím M. Začínám z toho být pěkně zoufalá. Mám ho ráda, strávili jsme spolu tolik času, ale M. mi rozumí daleko víc než on, chápe mě, mám si s ní daleko více co říct... Nechci nikomu ublížit, milují mě oba. Zatím se to snažím zvládat, ale bojím se, že se z toho zblázním. Co byste dělali na mám místě vy?

Reklama