Klasická zapomínací formulka o smrti – už jste ji od svého partnera jistě mnohokrát slyšela. A možná jste ji i sama použila. Dnešní téma je o zapomínání na důležitá vztahová výročí...

forget

Stalo se vám někdy, že váš partner zapomněl na výročí vašeho seznámení, svatby, dne, kdy jste si dali poprvé pusu... Muži jsou v tomto ohledu trochu přehlíživí. Některé důležité dny si vůbec nepamatují a pak se diví, proč nemáte dobrou náladu. Prozradím vám malý trik, kterak dokopat toho svého, aby přestal na vaše výročí zapomínat.

Jak na to?

Cimrman by vám jistě poradil plánovat si důležité vztahové okamžiky na zapamatovatelná data. Jenže i zapamatovatelné datum se dá zapomenout. A tak raději uzavřete dohodu, která zní: Všechna naše důležitá vztahová výročí budeme slavit jen v jednom dni v roce.

To je dohoda, které chlap snadno porozumí. Jenže - jaké datum zvolit? Nejvychytanější metoda je volba náhodná, tedy volba data podle toho, kdy si zrovna jeden z vás vzpomene (tedy, kdy vašeho miláčka napadne, že by bylo zase jednou vhodné oslavit výročí). Měl by vám to říct alespoň týden dopředu, abyste se stihla připravit. Díky náhodnému výběru data bude váš partner daleko víc v pohodě a vy také, protože šance, že na výročí zapomene, se tak eliminuje na minimum. Když se ho týden před koncem roku zeptáte:

„Miláčku, nezapomněl jsi letos na naše výročí?“
Jistě uslyšíte odpověď: „Kdepak, vždyť je až za tři dny.“

A tak jediná možnost zapomenutí nastává úderem půlnoci Nového roku. A věřte, že další rok už určitě nezapomene, když mu pěkně po přípitku řeknete: „Na něco jsi zapomněl, drahý...“ Bude mít totiž téma na novoroční předsevzetí.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRJAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama