Zdraví

ZAPOMEŇTE na slovo DIETA a změňte svůj životní styl jednou pro vždy!

Když se řekne dieta, spoustě z nás naskočí řada zaručených rad, druhů, ale i řada „zákazů či omezení“. Jenže hubnutí už dávno není jen o změně jídelníčku, ale především o změně celého životního stylu.

Co je při hubnutí nejdůležitější?

1)      Jídlo. Vědět, kolik toho můžu sníst. Nastolit si svůj stravovací režim tak, aby výdej byl o něco vyšší než příjem.

2)      Pravidelnost. Pravidelně jíst, v pravidelných intervalech a nehladovět ani v průběhu dne.

3)      Pohyb. Bez správného a dostatečného pohybu to v žádném případě nepůjde. To si musí uvědomit každý, kdo chce snižovat svoji váhu.

4)      Relax a hlavně dostatečné množství spánku (minimálně 6–7 hodin denně). Pokud máme být svěží, výkonní, psychicky v pohodě a štíhlí, pak se bez dostatečného odpočinku neobejdeme.

Návodem, jak přesně nastartovat změnu životního stylu je Zhubni chytře. Což je nejrozsáhlejší online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu pod vedením Ing. Petra Havlíčka. Který Vás naučí jak správně nakupovat, vařit a sestavovat si vlastní jídelníček plný nutričně vyvážených a zároveň velmi chutných jídel. Pomůže Vám objasnit řadu největších mýtu o hubnutí a naučí Vás naslouchat potřebám svého vlastního těla.

Cílem 2 měsíčního kurzu je pomoci Vám porozumět tomu, co jíte a proč, a uvědomit si, že Váš život ovlivňuje nejen jídlo, ale i psychická pohoda, odpočinek a přirozený pohyb.

jídlo

Kurz obsahuje více než 100 motivačních a vzdělávacích videí, k nim pracovní sešity, logicky provázaný jídelníček na 60 dnů s recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka, nákupní seznamy a videa, které Vám ukážou, jaké potraviny si vybírat při nákupech a jaké naopak vynechat.

Ve druhém měsíci jsou připravené každý týden vždy dvě odbornější přednášky o jednotlivých živinách a skupinách potravin, které Vám informace ještě prohloubí a definitivně ukotví do hlavy nové stravovací návyky. Bonusy v podobě  záznamů živých přenosů s psychologem a sportovními trenéry.

jídlo

Vše je připraveno tak, abyste za 2 měsíce byli schopni změnit efektivně stravovací návyky a tím dosáhli výsledků, po kterých toužíte.

 

Zapojte se do soutěže o kurzy zdarma spojené s testováním.  Vyzkoušejte si vše osobně a zhodnoťte, jaký byl pro Vás kurz přínosem. Váš názor nás zajímá!“

Soutěž najdete ZDE.

   
05.04.2016 - Efektivní hubnutí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Miruskaaa [*]

  Taky chci být na léto krásná do plavek :-D kámoška mi poradila ať se vykašlu na dietu a udělám si radši pořádný detox těla. Koupila jsem si v lékarně Silymarin Duo. Je to antioxidant, který se stará navíc o játra, chrání je a detoxikuje, protože obsahuje šišák a ostropestřec. Podporuje trávení a očistu těla. Už ho nějakou dobu beru a cítím se moc dobře. Jsem taková svěží Sml22

  superkarma: 0 07.04.2016, 14:00:20
 2. [4] Kašparka [*]

  Sml59 zajímavé Sml67

  superkarma: 0 06.04.2016, 13:44:18
 3. avatar
  [3] AmeA [*]

  Změnila jsem a vyplácí se Sml67

  superkarma: 0 05.04.2016, 23:15:27
 4. avatar
  [2] Hanula [*]

  Sml16v pátek jsem viděla na ČT2 nějaký pořád o jídle a půstu - zkouším dle vzoru 2 dny v týdnu stravu do 600 kcal a pak se jí normálně - uvidím za pár týdnů, jestli to s mnou něco udělá....Sml22

  superkarma: 0 05.04.2016, 11:28:50
 5. [1] bobani [*]

  Sml22

  superkarma: 0 05.04.2016, 10:15:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme