Bulvár

Zapojte se do testování produktů Idelyn® Beliema®

Intimní hygiena je součástí naší osobní hygieny, stejně tak jako mytí zubů, odlíčení či péče o vlasy. Pro intimní hygienu si řada žen velmi oblíbila speciální intimní gely, které pečují o intimní partie ženy. Intimní gel zároveň pomáhá chránit před možnými riziky, které jsou spojené se vznikem vaginálních infekcí.

Vedle péče o citlivou pokožku intimních míst se mohou ženy zároveň chránit před nepříjemnostmi způsobenými vaginální infekcí.  Vaginální infekce nejčastěji bývají kvasinkového nebo bakteriálního původu. Vaginální mykóza je způsobena mikroorganismy kvasinkového původu, zatímco bakteriální vaginóza bakteriemi -lékař Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce a soukromý lékař Petr Holý. Z laického hlediska je velmi těžké rozlišit bakteriální infekci od kvasinkové. Obě mohou mít, především z pohledu laika, společné příznaky, mezi které patří zejména zmiňované svědění genitálií, výtok s nepříjemným zápachem, lokální zarudnutí či otok. I z tohoto důvodu se většina žen při prvním výskytu intimních potíží obrací na svého gynekologa. Následně má tendenci při opětovném výskytu podobných symptomů opětovně použít stejný prostředek, který jí pomohl v prvním případě.

 Idelyn® Beliema®

 • kosmetický přípravek (krém a gel)
 • zdravotnický prostředek (tablety)

Tento způsob s sebou ovšem nese riziko, že samoléčba nemusí být účinná nebo může dokonce potíže zhoršit, protože se může jednat o jiný typ infekce než v předchozím případě. Vhodným řešením tedy je užít takový přípravek, který je vhodný při obou hlavních typech vaginální infekce – kvasinkové i bakteriální.  

Pokud se objeví první příznaky vaginální infekce, je dobré ihned začít problém řešit. Spolehnout se na přípravky, které je možné používat při obtížích způsobených oběma typy infekce - jak bakteriální, tak kvasinkové. Produkty řady Idelyn® Beliema® jsou určeny právě v obou těchto případech. Nemusíte vědět, co je přesnou příčinou problému, víte ale, kde hledat pomoc.

Zapojte se do testování produktů řady Idelyn® Beliema®

Proto jsme pro vás připravili velmi zajímavou akci spojenou s testováním. Hledáme deset čtenářek, které budou testovat balíček s vybranými produkty řady Idelyn® Beliema®. Chcete se do testování zapojit? Pak se zapojte do naší soutěže, kterou najdete ZDE. Připomínáme, že následně vám pošleme krátký dotazník, kde nám vyplníte své hodnocení. To pak zpracujeme do následného článku, aby se ostatní čtenářky dozvěděly, jak jste byly s produkty spokojeny.

Co budete moci testovat?

Zklidňuje a uleví – intimní krém
Při svědění a pálení, které infekce často doprovází, je vhodné sáhnout po úlevě v podobě intimního krému. Řada Idelyn® Beliema® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology, kteří nejlépe vědí, co ženské intimní partie v takových případech potřebují. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 249 Kč.)

idelyn1

kosmetický přípravek

Pečuje a hýčká – intimní gel
Ženské intimní zdraví ohrožuje řada faktorů, je proto důležité o něj přiměřeně a pravidelně pečovat. Pěnivý intimní gel Idelyn® Beliema® je vhodné používat v případě obou typů infekce a přináší intimním partiím svěžest a pocit čistoty. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 169 Kč.)

idelyn2

kosmetický přípravek

Více na www.idelyn.eu.

idel7

   
20.07.2016 - Blog redakce - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] kosík [*]

  ráda bych vyzkoušela Sml67

  superkarma: 0 20.07.2016, 21:57:32
 2. [6] kačíkpop [*]

  Andreadornova — #1Já také ne mám intimní gel od Lactacyd už dlouhá léta a zbytek výrobků ani nevyužiji...

  superkarma: 0 20.07.2016, 16:04:56
 3. [5] Boros [*]

  přivítala bych letáčky pro naše pacientky

  superkarma: 0 20.07.2016, 15:01:06
 4. [4] Zuza70 [*]

  S radostí bych Idelyn vyzkoušela.

  superkarma: 0 20.07.2016, 12:54:32
 5. [3] zuzuko [*]

  určiě bych taky ráda vyzkoušela, používám zatím gel na intimní partie Nivea.

  superkarma: 0 20.07.2016, 10:07:27
 6. [2] bobani [*]

  tohle bych ráda vyzkoušela

  superkarma: 0 20.07.2016, 09:26:11
 7. [1] Andreadornova [*]

  Nepoužívám

  1. na komentář reaguje kačíkpop — #6
  superkarma: 0 20.07.2016, 08:02:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme