Zdraví

Zapojte se do testování nových očních kapek OCUTEARS

Trápí i vás syndrom suchého oka? Jeho častými projevy jsou pálení či štípání očí a jejich celková únava. Oči jsou ocuterszarudlé, u někoho se dokonce dostavuje pocit tlaku nebo cizího tělesa v oku. Nejčastěji se vyskytuje u lidí, kteří pracují v klimatizovaných či zakouřených prostorech, denně pracují na počítači, pohybují se ve vysokých nadmořských výškách, ale také u lidí po operacích očí nebo u nositelů kontaktních čoček.

K léčbě syndromu suchého oka se používají oční kapky, tzv. umělé slzy. Problémem je, že mnoho druhů očních kapek obsahuje konzervanty, které slzný film dále narušují a prohlubují tak potíže, které měly původně řešit. Znevýhodněni jsou také uživatelé kontaktních čoček, pro které nejsou kapky s konzervanty vhodné a často se musí jejich nošení během léčby vzdát.

Na českém trhu není mnoho očních kapek bez konzervantů, novinkou jsou nyní oční kapky OCUTEARS. Obsahují pouze látky, které se v lidském oku přirozeně vyskytují. NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVAČNÍ LÁTKY! Výrazně tak přispívají ke zvýšení stability slzného filmu, který je pro naše oči velmi důležitý, protože brání osychání povrchu rohovky. Díky svému složení jsou oční kapky OCUTEARS vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Více o kapkách a rady, jak pečovat o svoje oči naleznete na mrkejte.cz.

Chcete oční kapky OCUTEARS vyzkoušet? Připravili jsme pro Vás jejich testování.

Získáte-li od nás balíček s produkty, budeme rádi, když kapky otestujete samy na sobě. Následně Vás poprosíme o vyplnění dotazníku, kde zhodnotíte svou zkušenost se šetrností a účinkem, jaký jste pocítila po aplikaci očních kapek OCUTEARS. Test máme připraven pro 10  čtenářek Žena-in. Vaše zkušenosti následně zpracujeme do článku, který uveřejníme.

OCUTEARS

 • bez konzervačních látek
 • použitelnost až 6 měsíců po otevření
 • vhodné pro uživatele kontaktních čoček, po laserových zákrocích na oku, po operacích katarakty a jiných operačních zákrocích na oku
 • k dostání ve všech lékárnách

Pokud se chcete zapojit do testování očních kapek OCUTERS, zapojte se do soutěže ZDE

   
13.02.2014 - Oči - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] habu [*]

  Ráda bych je pro svoji maminku, která má  problémy

  superkarma: 0 05.03.2014, 10:05:30
 2. [2] andreaorlikova [*]

  Taky bych ráda testovala! :)

  superkarma: 0 13.02.2014, 21:24:14
 3. [1] setury [*]

  chtěla bych je otestovat Sml22

  superkarma: 0 13.02.2014, 08:50:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme