Letošní rok se děti můžou znovu těšit na limitovanou edici Toffifee, kterou tentokrát ovládli piráti. Nejenže piráti Toffifee zaútočí na chuťové buňky celé rodiny, ale zároveň Vás pobaví. Je pro vás připravena zajímavá soutěž!!!

Zapojte se do soutěže! Jak soutěž probíhá a co můžete vyhrát?

Vypravte se s dětmi na pirátskou stezku! Kupte si Toffifee pirátské balení z limitované edice a přeměňte unikátní kódy z vnitřní strany obalu ve virtuální zlaťáky. Za ně budete moci odkrývat políčka na tajné mapě k pokladům. Abyste získali své zlaťáčky, musíte se zaregistrovat do soutěže na http://www.toffifee-promo.cz/

Pozor! Vyhrává úplně každý!

Připraveno je spousta zajímavých výher: rodinné hry, karty, knížky, stavebnice a další. Hlavní výhrou je pak pirátské dobrodružství na Baťově kanále pro celou rodinu.

Toffiffee

Pirátská výprava začíná 6. 8. a končí 28. 10. 2012.
Registraci a veškeré podrobnosti o soutěži najdete na http://www.toffifee-promo.cz/

Své oblíbené piráty najdete na obalech limitované edice Toffifee Výprava k pirátskému pokladu!

V každém kousku Toffifee se skrývá lahodný lískový oříšek v karamelu s nugátovým krémem a kapkou hořké čokolády.

Limitovaná edice Toffifee „Výprava k pirátskému pokladu“ 125 g obsahuje navíc také hádanky, šifry a neviditelná písma.

Toffiffee

Doporučená MOC: 39,90 Kč.

Velké balení limitované edice Toffifee „Výprava k pirátskému pokladu“ 400 g obsahuje jako bonus pirátskou hru pro celou rodinu.

Jak se vám soutěž líbí? Již jste se zapojili? Zajímá nám váš názor na soutěž, zapojte se do diskuse pod tímto článkem! Tři z vás odměníme balíčkem s limitovanou edicí Toffifee Výprava k pirátskému pokladu!

Reklama