Chceme vás informovat o zajímavé soutěži, která probíhá spolu s příchodem nové privátní značky společnosti SPAR ČOS - Beauty Kiss na trh.

Co můžete vyhrát?

Pokud se zapojíte do soutěže, můžete se stát tváří této kosmetické značky, vyhrát celkovou změnu image za 20 000 Kč a výrobky Beauty Kiss zdarma.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí zakoupit jakýkoliv produkt značky Beauty Kiss v hypermarketu Interspar nebo supermarketu Spar a poslat číslo účtenky na e-mailovou adresu spar@spar-cr.cz společně se svojí fotografií nebo fotografií toho, koho do soutěže chce zákazník přihlásit. Výhrou je kompletní změna image s profesionálním stylistou, kadeřníkem a make-up stylistou. Soutěž probíhá do 31. 10. 2013.

Vyzkoušejte kosmetiku Beauty Kiss

V nabídce privátní značky Beauty Kiss společnosti SPAR ČOS naleznou zákazníci řadu tělových a vlasových prostředků za velmi příznivé ceny. Beauty Kiss svým spotřebitelům nově nabídne širší výběr produktů určených k péči o pokožku i vlasovou kosmetiku. Zákazníci si budou moci vybrat z několika druhů vlasových šamponů a balzámů, gelů a laků na vlasy, sprchových gelů a tekutých mýdel, tělových krémů a koupelových pěn. V nové nabídce je pamatováno i na muže, a tak jim řada Beauty Kiss přinese jemnou pěnu či balzám po holení, pleťový krém nebo osvěžující pánský sprchový gel. Všechny výrobky z kolekce Beauty Kiss jsou dermatologicky testovány, neobsahují zásaditá mýdla a jsou přizpůsobeny přirozenému pH pokožky.

Produkty se vyznačují vysokou kvalitou a přinášejí svým spotřebitelům tu nejjemnější péči. Pro značnou oblibu u spotřebitelů plánuje SPAR ČOS rozšířit řadu Beauty Kiss v průběhu příštího roku o další nové produkty. S produkty Beauty Kiss si dopřeje celá rodina kvalitní kosmetickou péči za ty nejjemnější ceny.

Zapojte se do soutěže na našich stránkách!

Máme pro vás připravenou krásnou testovací akci plnou vůně. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát balíček se všemi novinkami – získáte 16 produktů kosmetiky Beauty Kiss! Budeme rádi, když je vyzkoušíte a napíšete nám své hodnocení či zkušenosti s nimi. Testovat může i váš partner nebo další členové rodiny, v sortimentu jsou i výrobky pro muže.

Soutěž najdete v rubrice Soutěže http://zena-in.cz/sekce/souteze

Více informací na: www.interspar.cz či na www.facebook.com/Interspar.cz. Staňte se našimi fanoušky!

Reklama